× BRAND STORY MODA
Moda Haberleri Trend ve Stil Sokak Modası Radar Alışveriş DekorasyonTümü
HAYAT
Söyleşiler Spor Koçun Sağlık / Bakım Gezinti Mekanlar Sinema / Müzik Etkinlikler Kendin YapTümü
EXCLUSIVE MAGAZİN
Kırmızı Halı İlham Al Tarzı Ne ÜnlülerTümü
DEFİLEÜRÜN İNCELEMESİ
Moda / Moda Haberleri

LUCKYLEFTHAND, LOUIS VUITTON'UN PARİS MERKEZ OFİSİNİ ‘’9 RENK, 9 GÖZ VE 9 KALP’’ İLE DONATIYOR

Luckylefthand, Louis Vuitton'un Paris merkez ofisinin ön cephesini rengarenk ve eğlenceli duvar resmiyle kaplıyor.

by Gizem Şakar 06/05/2020
Louis Vuitton sanatçı Luckylefthand’den, Pont Neuf köprüsü karşısında bulunan Paris merkez ofisinin  ön cephesini renklendirmesini istedi.  Sanatçı Luckylefthand'de 280m2’lik ön cepheyi  14 renkten oluşan bir duvar resmiyle bu karantina sürecinde eğlenceli bir hale getirdi.

Luckylefthand, bu özel çalışmada ilham kaynağını Hossegor'dan alıyor. 1960’lı ve 70’li yılların estetiğinden esinlenen sanatçı, minimalist  bir stille yoldan geçen insanları bu zorlu süreçte Hossegor semalarına seyahat etmeye davet ediyor. 

Sanatçının imzası haline gelen sembollerin başında gelen ellerin yer aldığı duvar resimlerinde, renkli geçişler ve primitif şekiller sadece akrilik boyalar kullanılarak oluşturuluyor. Luckylefthand, bu duvar resimleri ile içinde bulunduğumuz geçici döneme gönderme yaparken, aynı zamanda bu yaz tatilini de çağrıştırıyor. Sanatçı, duvar resimlerinin parlak ve doygun renkleri ile gökkuşağının büyük ve kavisli çizgilerinin şu anda hepimizin ihtiyaç duyduğu pozitif enerjiyi getirmesini umut ettiğini belirtiyor.

ÖNERİLER