× BRAND STORY MODA
Moda Haberleri Trend ve Stil Sokak Modası Radar Alışveriş DekorasyonTümü
HAYAT
Söyleşiler Spor Koçun Sağlık / Bakım Gezinti Mekanlar Sinema / Müzik Etkinlikler Kendin YapTümü
EXCLUSIVE MAGAZİN
Kırmızı Halı İlham Al Tarzı Ne ÜnlülerTümü
DEFİLEÜRÜN İNCELEMESİ
Moda / Moda Haberleri

MANOLO BLAHNIK İLE #MANOLOBLAHNIKSMILES

Koronavirüs pandemisi yüzünden sosyal izolasyon’la geçen bu günlerimizde ünlü İspanyol modaevi Manolo Blahnik boyama kitabı haline dönüştürdüğü tasarımlarını bizlere istediğimiz renklerle tekrar yaratma şansı tanıyor.

by Simge Müge Tevetoğlu 24/04/2020
   Tasarımcının ayakkabı tutkunları için başlattığı ‘’ Gülümseme Girişimi’’ İngiltere Mental Sağlık Vakfı ile bir araya gelerek mental sağlığımızı koruyarak sakin kalmamızı, yaratıcılığımızı kullanmamıza fırsat vererek girişimde bulundular. Blahnik, renklerle boyama yapmanın terapi etkisi üzerine dikkat çekti. 

   Tasarımcı “Eskiz yapmak, boyamak stres zamanlarında rahatlatıcı bir etkinliktir. Blahnik, "Yaratıcı özgürlük bir kaçış biçimidir, şimdi her zamankinden daha fazla ihtiyacımız olan bir şey. Yaratıcılığımı sadece kendi hayal gücümü eğlendirmek için değil, aynı zamanda başkalarına mutluluk getirip gülümseterek kullanmayı umuyorum! Hepimiz neşeyi yayalım, yaratıcılığı paylaşalım ve birbirimize ilham verelim." Açıklamasında bulundu. 

   Yaptıkları çalışmaları yayınlamak isteyenler, #ManoloBlahnikSmiles hashtag'i ile sosyal medyalarından paylaşımlarda bulunabilirler. Modaevi’nin ikonik 5 modelinin görselinin bulunduğu online boyama kitabına   buradan   ulaşmanız mümkün.  


                      
                   
ÖNERİLER