× BRAND STORY MODA
Moda Haberleri Trend ve Stil Sokak Modası Radar Alışveriş DekorasyonTümü
HAYAT
Söyleşiler Spor Koçun Sağlık / Bakım Gezinti Mekanlar Sinema / Müzik Etkinlikler Kendin YapTümü
EXCLUSIVE MAGAZİN
Kırmızı Halı İlham Al Tarzı Ne ÜnlülerTümü
DEFİLEÜRÜN İNCELEMESİ
Moda / Moda Haberleri

MARK&SPENCER YENİ DİREKTÖRÜ’NÜN PLANLARI NELER?

Marks & Spencer, giyim ve ev kolunun değişim sürecini hızlandırmak için Heidi Woodhouse'u yeni ev ve mobilya direktörü olarak atadı.

by Buse İldem 25/05/2020
Marks & Spencer, giyim ve ev kolunun değişim sürecini hızlandırmak için Heidi Woodhouse'u yeni ev ve mobilya direktörü olarak atadı.

Woodhouse, 6 Temmuz da Tesco’dan ekibe katılan, M&S’nin yeni giyim ve ev ürünleri müdürü Richard Price’a rapor verecek.

Woodhouse, “ Tüm mobilya satış sürecini yöneteceğini ve müşterilere güvenilir, dayanıklı ürünler sunmak için temel adımlar ile başlayacağını” söyledi.

Woodhouse, 2014 yılından itibaren Dixons seyahat ve imtiyaz müdürü olarak Dixons Carphone da çalışıyordu. Öncesinde, 2009-2014 yılları arasında Dixons Retail'de çeşitli yönetmenlik görevlerinde bulundu. Bu özgeçmişe bağlı olarak M&S yetkileri tarafından bu işi özveriyle yöneteceğine inanılıyor.

M&S bir açıklamasında şunları belirtti: “ Koronavirüs krizi günlük kıyafetleri ve güvenilir online satış sürecini değere bindirdi bu sayede biz de son 3 yıl da yürüttüğümüz yönetim sürecini değişikliğe götürmeye karar verdik. Sürecin beraberinde getirdiği değişikliklere yönelmeye başladık, pazar da kar getiren ürün satışlarına ve yükselen kategorilere ilgiyi yönelttik. Böylece az zamanda daha stratejik ilerleyip iyi ilişkiler kuracağız “

“Tedarik ofislerimizden doğrudan daha fazla iş yapılacak, böylece sorunlar tedarik tabanına daha yakın ve daha verimli bir şekilde ele alınacak. Tüm bu eylemler sayesinde promosyonlarımızı tamamen sıfırlayabilir ve "ilk fiyat, doğru fiyat" anlayışıyla günlük güvenilir değere geçebiliriz. "

“ Bu hızlandırma sürecini doğru şekilde ilerletebilmek adına yönetim kadromuzda bazı değişiklikler yaptık. “ “Buna, Asda’nın George markasının ticari başkan yardımcısı Stephen Langford'un dün açıklanan yeni e-ticaret müdürü olarak atanması da dahildir.” dedi.


ÖNERİLER