× BRAND STORY MODA
Moda Haberleri Trend ve Stil Sokak Modası Radar Alışveriş DekorasyonTümü
HAYAT
Söyleşiler Spor Koçun Sağlık / Bakım Gezinti Mekanlar Sinema / Müzik Etkinlikler Kendin YapTümü
EXCLUSIVE MAGAZİN
Kırmızı Halı İlham Al Tarzı Ne ÜnlülerTümü
DEFİLEÜRÜN İNCELEMESİ
Moda / Moda Haberleri

MICHAEL KORS 40. YILINI KUTLUYOR

Michael Kors 2021 Sonbahar/Kış koleksiyonunu 40.yılında dijital bir şovla kutladı.

by Filiz Bigeç 22/04/2021
Michael Kors’un 2021-22 Sonbahar-Kış koleksiyonu, pandemi sürecinin sanatta ve özellikle tiyatroda yaşattığı olumsuz etkilerine dikkat çekmek için, New York’un tiyatrolar bölgesi olan Broadway’de gerçekleştirildi. 

Yapımcı ve yönetmen koltuğunda Bureau Future’un yer aldığı filmde, şarkıcı ve söz yazarı Rufus Wainwright, "City Lights", "New York State of Mind" ve "There's No Business Like Show Business" adlı şarkılarıyla eşlik etti. 

Ateş kırmızı ve monokrom beyazların öne çıktığı koleksiyonda leopar baskılar da mevcuttu. Dış giyimde, kruvaze ceketlerden rugan paltolara kadar olan yelpazede büyük boyda pufferlar da göz kamaştırdı. New York Times Meydanı'nda gerçekleşen defilede, Bella Hadid, Naomi Campbell, Shalom Harlow, Helena Christensen, Liya Kebede, Karen Elson, Shalom Harlow, Paloma Elsesser, Ashley Graham , Carolyn Murphy Precious Lee ve Alek Wek gibi dünyaca ünlü isimler yer aldı. 

Michael Kors, Sonbahar / Kış 2021 koleksiyon gösterisiyle ilgili; ‘’40. yıl koleksiyonum için, gerçekten giyinmenin ve kasabada bir gece geçirmek için dışarı çıkmanın mutluluğunu düşünüyordum. İster ofise gidiyor olun, ister mahallede rahat bir akşam yemeği yiyor olun ya da bir partiye gitmeye hazır olun, bu koleksiyonun tamamı her anı özel bir olay haline getirmek ve kendinden emin, çekici ve neşeli hissetmekle ilgili.’’ açıklamasını yaptı.
ÖNERİLER