× BRAND STORY MODA
Moda Haberleri Trend ve Stil Sokak Modası Radar Alışveriş DekorasyonTümü
HAYAT
Söyleşiler Spor Koçun Sağlık / Bakım Gezinti Mekanlar Sinema / Müzik Etkinlikler Kendin YapTümü
EXCLUSIVE MAGAZİN
Kırmızı Halı İlham Al Tarzı Ne ÜnlülerTümü
DEFİLEÜRÜN İNCELEMESİ
Moda / Moda Haberleri

MIU MIU KAMPANYASINI HİPODROMA TAŞIYOR!

Miu Miu 2020 Cruise Kampanyası Hipodromdan Bildiriyor...

by Fatma Savul 17/11/2019

                                                                                

Miu Miu kadınlar için giysi ve aksesuar tasarlayıp üreten, Prada markasına bağlı bir moda evi. İtalyan moda tasarımcısı Miuccia Prada'nın açılmasına önayak olduğu Miu Miu, 1993'te açıldı. Miu Miu ismi, Miuccia Prada'nın takma isminden gelmektedir. 

Miu Miu 2020 Cruise Kampanyası Hipodromdan Bildiriyor. Yaz boyu Paris yarış pisti: moda ve spor becerilerine genel bakış, engel yarışları için bir devre, hareket ve hızın sembolü, modanın kendisi için bir metafor. Miu Miu, Bois de Boulogne'deki Hipodrom d'Auteuil'e geri döndü - halihazırda Croisière 2020 defilesinin ayarını yapıyor - fotoğrafçı Juergen Teller tarafından yaratılan Miu Miu Croisière 2020 kampanyasını Katie Grand'ın yaratıcı yönü ile belirledi. Hipodrom'un fuayesini sıra dışı bir ortam olarak kullanmak - manège ve Paris silüetinin arka plandaki evrimi ile ilgili yarış atlarının bakış açısıyla - bu görüntüler hem görsel dilin hem de dilin ifadesine göre doğası gereğidir. onun derin anlamları.

Kadınlık ve yarış pistleri birbirleriyle ayrılmaz bir şekilde birbirleriyle bağlantılıdır: İngiliz binicilik yarışmalarında geleneksel Kadınlar Günü kıyafetleri ve göstergeleri için kesin kurallar - burada moda bir şov ve izleyiciler genellikle söz konusu olayı gizleyen bir gösteri haline gelir - temsil ederler doğal bir ilham kaynağı.

Miu Miu kampanyası moda ile oynamayı seviyor: parlak renkler, vurgulanan siluetler, iyi giyinme keyfi, pistin yeşil arka planına karşı büyük bir öneme sahip. Burada, bu tür bir etkinlik için kıyafet öneren kurallara itiraz edilir, devrilmez, abartılır ve yeniden yazılır. Muhafazakar ve burjuva kavramı her zaman yarışlarda giyilecek kıyafetlerle ilişkilendirilir, tamamen çürür ve sonsuz bir joie de vivre'nin cesur bir ifadesi haline gelir. 


Geçtiğimiz yüzyılda Le tout Paris'in erkekleri için ayrı bir anlamı olan ve yalnızca erkeklerden oluşan bir tesis olan Jokey Kulübü'ne atıfta bulunan kampanya, sadece kadınlar için Miu Miu’nun kendi Jokey Kulübü’nü yaratıyor. Genç, asi, özgür ruhlu ve feminen karakterli Miu Miu kadınını yaratan kampanya modayı değiştiriyor. Hipodrom kodlarına meydan okuyan tasarımlar, uzun süredir yarış katılımcılarının muhafazakar ve burjuvazi stillerine de yeni bir güncelleme getiriyor.ÖNERİLER