× BRAND STORY MODA
Moda Haberleri Trend ve Stil Sokak Modası Radar Alışveriş DekorasyonTümü
HAYAT
Söyleşiler Spor Koçun Sağlık / Bakım Gezinti Mekanlar Sinema / Müzik Etkinlikler Kendin YapTümü
EXCLUSIVE MAGAZİN
Kırmızı Halı İlham Al Tarzı Ne ÜnlülerTümü
DEFİLEÜRÜN İNCELEMESİ
Moda / Moda Haberleri

MODA, BERLİN'E YENİDEN GELECEK!

Berlin Moda Haftası'nın kış gösterimi sahnede gerçekleşecek. 18-22 Ocak 2021 tarihleri arasında Mercedes-Benz Fashion Week ve Berliner Salon gibi tanınmış formatlar da bu programda.

by ModaHayat 01/12/2020
Berlin Moda Haftası'nın kış gösterimi sahnede gerçekleşecek. 18-22 Ocak 2021 tarihleri arasında Mercedes-Benz Fashion Week ve Berliner Salon gibi tanınmış formatlar da bu programda. Senato Ekonomi Dairesi'nin Çarşamba günü açıkladığı gibi, kapsayıcı konu “Sürdürülebilir Moda” olacak. Programın kaç dijital parçası olduğu ve formatlar için orada kaç kişinin bulunabileceği pandeminin gelişimine bağlıdır. Ekonomi senatörü Ramona Pop (Greens), yaz aylarında bir kez daha Berlin moda haftası olacağını Tagesspiegel Gazetesi’ne daha önce bildirmişti.

Canlı Yayınlar 

Mercedes-Benz Moda Haftası, 18-20 Ocak tarihleri arasında Kraftwerk Berlin'e taşınmayı planlıyor ve bir kez daha İnternet'teki canlı yayınlara güveniyor. MB Fashion Week Berlin ajansı, gösterilerin en yüksek güvenlik standartları altında ve sınırlı sayıda insan ile planlandıklarını, buna ek olarak 300 veya yalnızca 50 misafir fark etmeksizin fiziksel bir mekan düzenlemenin önemli olduğunu açıkladılar.

Hoşçakal Berlin 

Bir moda şehri olarak Berlin, bu yıl bir aksilikle başa çıkmak zorunda kaldı. Daha önce Berlin Moda Haftası kapsamında gerçekleştirilen Messe Premium ve Neonyt, Haziran ayında Frankfurt am Main'e taşınacağını duyurdu. PREMIUM Messe ve Neonyt ticaret fuarı, önde gelen uluslararası ve gelişmiş çağdaş moda için en önemli ağ ve iş platformlarından biridir ve burada uzun vadeli ortaklıklar kurulur, yeni trendler belirlenir.

                                                                                                                                        Konuk yazarımız Hande Yeni tarafından yazılmıştır. 
ÖNERİLER