× BRAND STORY MODA
Moda Haberleri Trend ve Stil Sokak Modası Radar Alışveriş DekorasyonTümü
HAYAT
Söyleşiler Spor Koçun Sağlık / Bakım Gezinti Mekanlar Sinema / Müzik Etkinlikler Kendin YapTümü
EXCLUSIVE MAGAZİN
Kırmızı Halı İlham Al Tarzı Ne ÜnlülerTümü
DEFİLEÜRÜN İNCELEMESİ
Moda / Moda Haberleri

MODA DÜNYA’SINDA J.LO RÜZGARI ESMEYE DEVAM EDİYOR!

Jennifer Lopez Versace, Giuseppe Zanotti, Guess ve Coach markalarından sonra,Amerika merkezli büyük ayakkabı devi DSW firması ile yeni bir işbirliğine imza attı.

by Simge Müge Tevetoğlu 28/02/2020
   
   Camuto Group’a bağlı olan DSW firması için kendi zevkini ayakkabılara yansıtacak olan Lopez başarılarına başarı katmaya devam ediyor. Koleksiyon serisinde bot, spor ayakkabı, stiletto, çanta ve cüzdanlarda yerini alacak. J.LO “Kariyerimde birçok yön var ve DSW ile koleksiyonuma katkıda bulunmak istedim. Bu koleksiyon,benim kim olduğumun önemli bir parçası haline gelen üç şehri temsil etmekte: New York, Los Angeles ve Miami” ifadesini kullanan sanatçı ‘’New York'u temsil eden şehir sokaklarının tarzını, eski Hollywood cazibesini ve Miami'yi temsil eden bir canlılığı getiriyoruz. Bu koleksiyonla, insanların en özgün varlıklarına sadık kalırken, insanların kendilerinin birden çok tarafını bulup,temsil edebileceklerini umuyorum’’ açıklamasını yaptı. 

     Ön satışı 9 Mart’ta başlayacak olan koleksiyon için web sitesine kayıt yaptırmak şart olup,ilk ayakkabı grubu ise 2020 İlkbahar’ında piyasaya sürülecek. Çantalarda devamında gelecek. Designer ayakkabı deposu mağazalarında ve DSW.com online internet sitesinde satışa sunulacak.


ÖNERİLER