× BRAND STORY MODA
Moda Haberleri Trend ve Stil Sokak Modası Radar Alışveriş DekorasyonTümü
HAYAT
Söyleşiler Spor Koçun Sağlık / Bakım Gezinti Mekanlar Sinema / Müzik Etkinlikler Kendin YapTümü
EXCLUSIVE MAGAZİN
Kırmızı Halı İlham Al Tarzı Ne ÜnlülerTümü
DEFİLEÜRÜN İNCELEMESİ
Moda / Moda Haberleri

NEW YORK MODA HAFTASI HAKKINDA HER ŞEY

11 Şubat – 16 Şubat tarihleri arasında düzenlenecek olan New York moda haftası 6 gün sürecek muhteşem şovlarıyla başlıyor!

by Filiz Bigeç 11/02/2022
Covid-19’un Omicron varyantı devam ederken moda haftaları canlı defile ve dijital sunumlarla tüm hızıyla devam ediyor. CFDA, davetlilerin Covid-19 aşılarının kontrol edileceği, maske zorunluluğu olacağını ve izleyici sayısını azalttıklarını duyururken, New York Moda Haftası'nın sağlık önlemlerine uygun olarak gerçekleştirileceğini belirtti. 

New York moda haftası etkinlikleri Snow Xue Gao'nun canlı defilesi ile start alarak The Blonds ile sona erecek. Coach, Gabriela Heart ,Carolina Herrera ve Dion Lee canlı defile yapacak olup, Michael Kors, Private Policy ve Area dijital gösterimlerle katılım sağlayacak. 

Moda haftasının önemli isimlerinden Tom Ford ve Thom Browne ise şovları iptal eden isimlerden. Moda haftası kapsamında yer alan tasarımcılar ise; Anna Sui, Christian Siriano, Dion Lee, Gabriela Hearst, Jason Wu, Altuzarra, LaQuan Smith, Michael Kors, Khaite, Naeem Khan, Peter Do, Prabal Gurung, Proenza Schouler, Coach, Tom Ford, Tory Burch, Ulla Johnson, Victor Glemaud, Elena Velez, Sergio Hudson, Puppets & Puppets and Maisie Wilen.


ÖNERİLER