× BRAND STORY MODA
Moda Haberleri Trend ve Stil Sokak Modası Radar Alışveriş DekorasyonTümü
HAYAT
Söyleşiler Spor Koçun Sağlık / Bakım Gezinti Mekanlar Sinema / Müzik Etkinlikler Kendin YapTümü
EXCLUSIVE MAGAZİN
Kırmızı Halı İlham Al Tarzı Ne ÜnlülerTümü
DEFİLEÜRÜN İNCELEMESİ
Moda / Moda Haberleri

NEXT, VİCTORİA’S SECRET ANLAŞMASINI İMZALADI

Next ve Victoria's Secret ortaklığı büyük heyecan uyandırdı.

by Melisa Koktay 19/09/2020
Victoria's Secret grubunun sahibi olan ABD'li güzellik ve moda şirketi L Brands, Next ile bir ortak girişim kurduğunu ve bu şirketin şu anda yönetimde olan iç çamaşırı markasının, Birleşik Krallık işletmesinin varlıklarının çoğunu satın alacağını söyledi. 
Yeni kurulan ortaklık, İngiltere ve İrlanda'daki tüm Victoria’s Secret mağazalarını ev sahipleriyle anlaşmaya tabi olarak işletecek. Şu anda ABD'de Victoria’s Secret tarafından işletilen Birleşik Krallık online ticareti, 2021 baharında ortak girişime dahil edilecek.
Next, girişimin % 51'ine sahip olurken, Victoria's Secret % 49'a sahip olacak. 
L Brands’ın Uluslararası CEO'su Martin Waters şu yorumda bulundu:“Victoria’s Secret için kar iyileştirme planımızda böyle bir adımı atmaktan mutluluk duyuyoruz. Next’in Birleşik Krallık pazarındaki yetenekleri ve deneyimleri önemli ve ortaklığımız işletme için büyüme fırsatları sağlayacak. "
 Arıca Next PLC'nin genel müdürü Lord Simon Wolfson şunları ekledi: "Next, Victoria’s Secret markasını İngiltere ve İrlanda'da hem mağazalarda hem de online olarak ilerletmek ve geliştirmek için ortak çalışma olasılığından çok memnun."
 Deloitte yöneticisi Rob Harding ise şunları söyledi: “Bu, Birleşik Krallık'ta 500'den fazla çalışanın geleceğini güvence altına almanın ideal bir yoludur. Bu işin ayakta kalmasını ve gelişmesini sağlayan bir çözüm sunmak üzere bizimle birlikte çalıştıkları için onlara minnettarız. “
ÖNERİLER