× BRAND STORY MODA
Moda Haberleri Trend ve Stil Sokak Modası Radar Alışveriş DekorasyonTümü
HAYAT
Söyleşiler Spor Koçun Sağlık / Bakım Gezinti Mekanlar Sinema / Müzik Etkinlikler Kendin YapTümü
EXCLUSIVE MAGAZİN
Kırmızı Halı İlham Al Tarzı Ne ÜnlülerTümü
DEFİLEÜRÜN İNCELEMESİ
Moda / Moda Haberleri

NICOLAS GHESQUIERE FOTOĞRAFLARIYLA LOUIS VUITTON 2020 SONBAHAR/KIŞ KOLEKSİYONU

Paris’teki Quai Voltaire fotoğraf stüdyosunda, markanın kadın koleksiyonları artistik direktörü Nicolas Ghesquiere’in bakış açısıyla gerçekleşen 2020 Sonbahar/Kış koleksiyonu gerçekleştirildi.

by Simge Müge Tevetoğlu 30/07/2020
   Koleksiyon çekiminde, “Since 1854’’ ismi verilen yeni bir koleksiyonda karşımıza çıkmakta. Jakar üzerine markanın varoluş yılını temsil eden ‘’1854’’ tarihi, Louis Vuitton’un ikonik Monogram çiçekleri arasında görmekteyiz. 

   Kampanyada Léa Seydoux, Marina Foïs, Noémie Merlant, Akon Changkou, Stacy Martin, Dina Asher-Smith, Lous ve Yakuza ile Sora Choi modellik yapan isimlerden. 

   Tasarımcı Nicolas Ghesquière, ‘‘Yaratıcı süreci sonuna kadar takip edip, koleksiyona bu şekilde son nokta koymanın ilginç olacağını düşündüm. Bu portre serisinde yer alan isimlerle aramda daha önce hissetmediğim yeni bağlantılar keşfettim. Ayrıca sezona ilişkin olan kreasyonlara zamansız bir yön verip, moda evinin farklı yönlerini bir araya getirip, yansıtmak istedim. Benim için koleksiyonu fotoğraflama hissi, koleksiyon üzerinde çalışırken paylaştığımız hissi yansıtma arzusundan geldi.’’ Açıklamasında bulundu.

ÖNERİLER