× BRAND STORY MODA
Moda Haberleri Trend ve Stil Sokak Modası Radar Alışveriş DekorasyonTümü
HAYAT
Söyleşiler Spor Koçun Sağlık / Bakım Gezinti Mekanlar Sinema / Müzik Etkinlikler Kendin YapTümü
EXCLUSIVE MAGAZİN
Kırmızı Halı İlham Al Tarzı Ne ÜnlülerTümü
DEFİLEÜRÜN İNCELEMESİ
Moda / Moda Haberleri

PRADA. FRONT AND BACK

Tasarım Müzesi’nde Deyan Sudjic’e efsanevi İtalyan evin arşivlerine ve Milano’daki merkezlerine Prada sergisi için erişim hakkı verildi.

by Dilay Yucaltı 23/11/2019
Londra Tasarım Müzesi 2020 yılındaki Eylül sergisinin İtalyan lüks moda evi olan Prada'nın erişimine kapılarını açacaklarının bilgisini verdi. ''Prada.Front and Back'' ismini verdikleri sergi, bünyesindeki kıyafet ve aksesuarlara artı olarak evdelerdeki koleksiyonlar ile Prada'nın eşi benzeri görülmemiş bir şekilde keşfedilmesini vaat ediyor. 

Deyan Sudjic serginin düzenlemesini yaparken, ''Prada gibi diğerlerinin onlardan yapmalarını bekledikleri şeyleri yapmayan ve kültürel zorlamayı görmezden gelen kurumlarda keşfedilecek ve öğrenilecek çok şey vardır" dedi. Serginin çekirdeğinde, elbette, 1970'lerde ailesinin işine katılan ve ilk olarak 1988 yılında hazır giyim sektörüne katılan Miuccia Prada olacak. Bayan Prada, eşi ve eş CEO'su Patrizio Bertelli ile birlikte, valiz ve deri ürünlerinden oluşan yelpazelerini günün birinde dünyanın en tanınmış ve devrim niteliğindeki lüks moda evlerinden birine dönüştürmenin serüveni anlatılacak. Moda severlerin dört gözle beklediği bu sergi hakkında daha fazla bilgi edinmek için takipte kalın.
ÖNERİLER