× BRAND STORY MODA
Moda Haberleri Trend ve Stil Sokak Modası Radar Alışveriş DekorasyonTümü
HAYAT
Söyleşiler Spor Koçun Sağlık / Bakım Gezinti Mekanlar Sinema / Müzik Etkinlikler Kendin YapTümü
EXCLUSIVE MAGAZİN
Kırmızı Halı İlham Al Tarzı Ne ÜnlülerTümü
DEFİLEÜRÜN İNCELEMESİ
Moda / Moda Haberleri

PREMİÈRE VİSİON EYLÜL AYINDA DEVAM EDECEK

Paris merkezli fuar Première Vision'ın fiziksel baskısı, aynı tarihlerde gerçekleşen bir dijital fuarla tamamlanarak Eylül ayında devam edecek.

by Buse İldem 15/06/2020
Fransız hükümetinin, 1 Eylül'den itibaren 5.000'den fazla kişinin katılmasına izin verileceğini duyurması bekleniyor. Sonbahar / kış 21 baskısı 15-17 Eylül tarihleri arasında sanal fuar Première Vision Marketplace platformu üzerinden aynı anda gerçekleştirilecek.

Première Vision şu anda 2018'de başlattığı B2B e-ticaret platformu olan 'Marketplace' için yeni işlevler geliştiriyor. Marketplace, sipariş vermek için marka sayfalarını ve müşteri / tedarikçi iletişim araçlarını geliştirmenin yanı sıra, sezonun “en iyi ürünlerini” sergilemek için dijital formlara ev sahipliği yapacak. Eylül ayında düzenlenmek için 20 dijital form daha geliştirilmektedir. 

Fiziksel fuar, dijital rozetler, dezenfektan jel ve maskelerin dağıtımı, sosyal mesafeyi ve trafik akışı yönetimini garanti etmek için alanların gözden geçirilmiş düzenide dahil olmak üzere sağlık ve güvenlikle ilgili katı yönergeleri takip edecektir. 

Sektöre şu anda daha fazla destek vermek için, 31 Ağustos'tan önce kayıt yaptıranlar için ziyaretçi ücreti alınmıştır ve dijital pazar şu anda markalar ve acenteler için ücretsizdir.

Première Vision genel müdürü Gilles Lasbordes şunları söyledi: “Bu etkinliği düzenleme kararı ve pazarımızı optimize etmek için tasarlanan yeni gelişmelere yaptığımız yatırımlar ve genel olarak tüm küresel pazara sunduğumuz hizmet, tüm endüstrinin bir kez daha buluşmasına yardımcı olsun, ayağa kalkın ve iyileşmeye başlayın.


ÖNERİLER