× BRAND STORY MODA
Moda Haberleri Trend ve Stil Sokak Modası Radar Alışveriş DekorasyonTümü
HAYAT
Söyleşiler Spor Koçun Sağlık / Bakım Gezinti Mekanlar Sinema / Müzik Etkinlikler Kendin YapTümü
EXCLUSIVE MAGAZİN
Kırmızı Halı İlham Al Tarzı Ne ÜnlülerTümü
DEFİLEÜRÜN İNCELEMESİ
Moda / Moda Haberleri

PRONOVIAS'IN KAHRAMANLARA ANLAMLI HEDİYESİ

Lüks gelinlik markası Pronovias, COVID- 19 virüsüyle mücadele eden tüm sağlık çalışanlarına gelinlik bağışlıyor.

by Elifcan Şanlı 28/03/2020
Moda dünyası global bir sağlık problemi haline gelen COVID-19 virüsüne karşı duyarsız kalmıyor. Louis Vuitton'un ücretsiz el dezenfektanları, Versace'nin bağış kampanyalarından sonra Pronovias, kalp çarpıtan gelinliklerini tüm sağlık çalışanlarına armağan ediyor. 

Pronovias'ın "Kahramanlar Koleksiyonu" olarak adlandırdığı tasarımlar birden fazla gelinlik modeli sunuyor.

Markanın Sanat Direktörü Alessandra Rinaudo sağlık çalışanlarını "Hastaları iyileştirme savaşında acımasız olan askerler" olarak tanımlıyor. Bu değerli proje hakkında " Pandeminin üstesinden gelmek için ellerinden gelenin en iyisini yapan kadınlara desteğimizi göstermek ve bununla ilgili farkındalık yaratmak bir onurdur. Sevgi her şeyin üstesinden gelir." diyor. Kadınları destekleme ve güçlendirmeyi bir misyon olarak edinen Pronovias, daha önce meme kanseri hakkında farkındalık yaratmak için de anlamlı bir projeye imza atmıştı. Pronovias hayallere daldıran tasarımları ve duyarlı projeleriyle adından sıkça söz ettirmeyi başarıyor.

"Kahramanlar Koleksiyonu" Barcelona, Madrid, Sevilla, Roma, Milano, Paris, Lyon, Marseille, Londra, Lizbon, New York, Los Angeles, Miami, Houston ve Mexico şehirlerindeki mağazalarda 31 Ağustos 2020'ye kadar yer alacak. 
ÖNERİLER