× BRAND STORY MODA
Moda Haberleri Trend ve Stil Sokak Modası Radar Alışveriş DekorasyonTümü
HAYAT
Söyleşiler Spor Koçun Sağlık / Bakım Gezinti Mekanlar Sinema / Müzik Etkinlikler Kendin YapTümü
EXCLUSIVE MAGAZİN
Kırmızı Halı İlham Al Tarzı Ne ÜnlülerTümü
DEFİLEÜRÜN İNCELEMESİ
Moda / Moda Haberleri

‘PUMA VE GOLD’S GYM İŞBİRLİĞİ YENİ KOLEKSİYON İLE GELİYOR

Hayat ve sporun daima iç içe olduğu bu günlerde, markalarda bu duruma kayıtsız kalmadı. Puma ve Gold’s Gym’ şıklık ve sporun bir araya geldiği bir koleksiyon çıkardı.

by Buse İldem 05/06/2020
Puma, hem spor salonunda hem de dışında giyilmek üzere yapılmış bir performans giyim koleksiyonunun lansmanı için Gold's Gym ile işbirliği yaptı.

Koşu ayakkabıları, retro kıyafetleri ve aksesuarlarıyla birlikte koleksiyon, Puma’nın spor giyim dokunuşunu Gold's Gym klasik ve ayırt edici erkek, kadın ve unisex giyim tarzını bir araya getiriyor. Koleksiyonda, yumuşak minder dokulu bir orta taban, kauçuk dış taban ve kalıcılık için yanal sargılara sahip "LQD Cell Hydra Gold’un" Spor Ayakkabısı bulunmaktadır. Giyim açısından koleksiyon, ikonik Gold's Gym logolu bir sürü baskı ve ön tarafta çıkarılabilir yama içeren bir Gold's Gym Unisex aparatına sahip.

Gold's Gym Hoodie, rahat silueti, geniş kolları, ham kenar detayı ve vintage esintili Gold's Gym tasarımı ile klasik bir havaya sahipken, Gold's Gym Bodysuit 'in iç sütyeninin, elastik bant detayı Puma x Gold's Gym grafik logosuna sahip.

Koleksiyonun içerisinde, bir spor sırt çantası, yarım üstler, dokuma çekeler ve pantolonlar bulunmaktadır. Puma x Gold's Gym Koleksiyonu Çarşamba günü satışlara başladı ve Puma.com, Goldsgear.com ve Gold's Gym Pro Mağazalarında bulunabilir. Koleksiyon parçaları $40 ila $100 arasında perakende satışa başlayacak.ÖNERİLER