× BRAND STORY MODA
Moda Haberleri Trend ve Stil Sokak Modası Radar Alışveriş DekorasyonTümü
HAYAT
Söyleşiler Spor Koçun Sağlık / Bakım Gezinti Mekanlar Sinema / Müzik Etkinlikler Kendin YapTümü
EXCLUSIVE MAGAZİN
Kırmızı Halı İlham Al Tarzı Ne ÜnlülerTümü
DEFİLEÜRÜN İNCELEMESİ
Moda / Moda Haberleri

RIMOWA, KLASIK BAVUL SERISINE YENI RENK SEÇENEKLERI EKLIYOR

Marka, yeni bir çanta rengi olan "Mat Siyah" ile birlikte "Raspberry" ve "Cactus" aksesuarlarını tanıttı.

by Hande Yurtseven 12/10/2020
Lüks bagaj markası RIMOWA , özelleştirme hizmeti RIMOWA UNIQUE'yi iki yeni renkle, "Raspberry" ve "Cactus" ile genişletiyor. Müşteriler artık RIMOWA çantalarını deri kulplar, tekerlek setleri ve bagaj etiketleri ile yeni tanıtılan kırmızı-pembe ve koyu yeşil renk seçenekleriyle yenileyebilirler .Markanın önceden var olan yedi eşsiz  tonu ("Ocean", "Lagoon", "Azure", "Blush", "Honey", "Clementine" ve "Paprika") sunulmaya devam edecek.  

Yeni özelleştirme seçeneklerine ek olarak, RIMOWA ayrıca üç temel valizini - Kabin, Check-In L ve Bagaj - "Mat Siyah" olarak tek renge düşürdü. Tek renkli güncelleme, siyah kulplar, perçinli köşeler ve tekerleklerle vurgulanan şık siyah anodize alüminyumla güncellenen klasik bir  seyahat çantasına dönüştü. Gümüş şifreli kilitler ise valize ince bir parlaklık katıyor.

 RIMOWA'nın "Mat Siyah" valizleri yaklaşık 1.077 $ ile 1.652 USD arasında değişiyor ve 15 Ekim'de RIMOWA mağazalarında piyasaya sürülüyor . Markanın "Raspberry" ve "Cactus" UNIQUE aksesuarları, belirli RIMOWA lokasyonlarında yaklaşık 75 $ ile 298 $ arasında değişmektedir.

ÖNERİLER