× BRAND STORY MODA
Moda Haberleri Trend ve Stil Sokak Modası Radar Alışveriş DekorasyonTümü
HAYAT
Söyleşiler Spor Koçun Sağlık / Bakım Gezinti Mekanlar Sinema / Müzik Etkinlikler Kendin YapTümü
EXCLUSIVE MAGAZİN
Kırmızı Halı İlham Al Tarzı Ne ÜnlülerTümü
DEFİLEÜRÜN İNCELEMESİ
Moda / Moda Haberleri

ROCK YILDIZLARININ YAŞAMI

Gucci'den yeni erkek kampanynası!

by Fatma Savul 02/10/2020
Gucci Kreatif Direktörü Alessandro Michele yeni erkek giyim ‘tailoring’ koleksiyonu için üç kendine özgü tarza sahip müzisyen ile görüşme sağladı.Fotoğrafçı ve yönetmen olan Harmony Korine ile tekrar bir araya gelerek rock yıldızlarının tipik yaşam biçimini Kaliforniya’da modernist bir malikanede yakalayarak aktardı.

 Şubat ayında Los Angeles’ta gerçekleşen çekimlerde müzisyenler A$AP Rocky, Iggy Pop ve The Creator cesur mimari mekanlar ve West Coast’un ahşap, taş, cam ve tüylü yığınları arasında şahane pozlar verdiler. Iggy’nin evcil papağanı Biggy Pop ve onun arkadaşı çarpıcı mavi sümbül papağanı ile vakit geçiren müzisyenler, geceleri çimenli terasta, kocaman bir spagetti ile mutfak masasında vakit geçirirken, öğleden sonra ise güneş ışığı altında salonda evcil hayvanlarıyla eğlenerek çekimi gerçekleştirdiler.

Her biri birbirinden farklı ve güçlü kişiliklere sahip olan bu üçlü birlikte çılgınca eğlenirken buluşma noktalarını gösterişe olan ortak noktalarında buldular. Michele; “Sonuç çok eğlendiklerine inandığım üç erkeğin buluştuğu bir grup kampanyası oldu. Her zaman bir eksantriklik imajı var çünkü onlar gerçekten eksantrik. Kampanyada belli bir eğlence türü de tasvir ediliyor ve birinin görünüşe olan takıntısının nasıl bir tür kardeşlik haline gelebilecek bir tür ortak zemin yaratabileceği fikri de göz önüne seriliyor. Görünüşe göre farklı ama çok benzer görünen bu üç adamı birlikte görmek güzeldi,” diyen Michele, “Bu yolculuğun farklı bir bölümü. Bu kampanyalar ile zarif olmanın farklı yönleri üzerinde çalışıyorum ve bu üç erkek bu fikri mükemmel bir şekilde yansıtıyor. Zarafetin hikayesini hiç beklenmedik ve tamamen keyfi yollarla anlatmayı seviyorum. Sanırım zarafet havada olan bir şey ve bazen asla hazır olmadığımız bir şey. Erkek zarafetliği tahmin edilemez ve bazen de garip olabiliyor,” diye de ekledi.Eklektik vizyonu ile bu üç sanatçıyı bir araya getirmek özgün bir kampanyaya vesile oldu. 

ÖNERİLER