× BRAND STORY MODA
Moda Haberleri Trend ve Stil Sokak Modası Radar Alışveriş DekorasyonTümü
HAYAT
Söyleşiler Spor Koçun Sağlık / Bakım Gezinti Mekanlar Sinema / Müzik Etkinlikler Kendin YapTümü
EXCLUSIVE MAGAZİN
Kırmızı Halı İlham Al Tarzı Ne ÜnlülerTümü
DEFİLEÜRÜN İNCELEMESİ
Moda / Moda Haberleri

"SASHİKO" NİKE AİR FORCE 1 GELİYOR

Yeni Air Force 1 ''Sashiko''

by Nil Karabağ 19/01/2021
Nike geçen yıl spor ayakkabılarında geleneksel dikiş olan Japon “Sashiko” tanıtılmıştı. Tüm dünyada ayakkabı fanlarında büyük heyecan var. Dunks'tan, Air Jordan 4'lere ve aradaki hemen hemen her klasik spor ayakkabıya kadar Sashiko Nike'ın daha büyük bir parçası haline geliyor. 2021 başlarken, Sashiko spor ayakkabılardan ayrılmaz bir parça haline geldi gibi görünüyor. Yakında çıkacak olan "Sashiko" Nike Air Force 1'e daha yakından bakıyoruz.

Muhtemelen şu ana kadar görülen en iyi Sashiko Nike sneakerlardan biri olan Air Force 1 farklılığını ortaya koyuyor. Dokuma yüzey ile üst ve yan kısımlarla baştan sona iyi dengelenmiş beyaz ve lacivert renkte sashiko kullanılmış. Her panel farklı şekilde dikilerek bu AF1'e benzersiz bir görünüm ve his veriyor.
Dil etiketinde ince kırmızı detaylar renk katarak, topuktaki Kanji sembolü en sevilecek detaylardan biri olabilir. Beyaz orta taban ile tabanda geleneksel Japon karakterlerinin yer aldığı yarı saydam dış taban ile harika bir uyum içerisinde olan şimdiden büyük beğeni topladı. 

Şimdilik, "Sashiko" Nike Air Force 1 için kesin bir çıkış tarihi yok . Birçok kaynak bunun kadınlara özel olacağını iddia etti, ancak bu konu henüz teyit edilmedi. 2021'in favori Air Force 1'lerimizden biri olabileceğine kesin gözüyle bakılıyor.
 


ÖNERİLER