× BRAND STORY MODA
Moda Haberleri Trend ve Stil Sokak Modası Radar Alışveriş DekorasyonTümü
HAYAT
Söyleşiler Spor Koçun Sağlık / Bakım Gezinti Mekanlar Sinema / Müzik Etkinlikler Kendin YapTümü
EXCLUSIVE MAGAZİN
Kırmızı Halı İlham Al Tarzı Ne ÜnlülerTümü
DEFİLEÜRÜN İNCELEMESİ
Moda / Moda Haberleri

SERENA WILLIAMS, STUART WEITZMAN’IN SS20 KAMPANYASINA OLAN GÜVENİ ARTTIRMAYA HAZIRLANIYOR

Serena Williams markasının küresel sözcüsü olarak yeni rolünü ilan eden Stuart Weitzman, ilkbahar / yaz 2020 kampanyasında, bantlı sandaletler ve lug-sole loafer'ların yeni iterasyonlarını sergiliyor.

by Buse İldem 28/05/2020
Tenis şampiyonu Stuart Weitzman, markanın yeni sözcüsü oldu.

Serena Williams markasının küresel sözcüsü olarak yeni rolünü ilan eden Stuart Weitzman, ilkbahar / yaz 2020 kampanyasında, bantlı tampon topukluları ve lug-sole loafer'ların yeni iterasyonlarını sergiliyor.


                 Ethan James Green tarafından çekilen kampanya görüntüleri Williams'ın saha içi ve saha dışına olan güvenini yansıtıyor. Weitzman, “Artık her zamankinden daha fazla umut ve ilerlemeye odaklanma anı ” “Her neslin kadınlarından ilham almasını istiyorum, her sefer bizim için bir adım “ diyor.

Kar amacı içerisinde olmayan, Stuart Weitzman ve Vital Voices Global Partnership ile yaptığı hayır çalışmalarına devam eden Williams, koronavirüs pandemisi sırasında savunmasız topluluklara destek sağlayan iki kadının liderliğindeki kuruluşun seçilmesine yardımcı oldu.

Future For Us'un kurucu ortağı olan Sage Ke’alohilani Quiamno ve HUE'de Sağlık'ın kurucusu Ashlee Wisdom, Stuart Weitzman'ın girişiminin bir sonraki bölümünü destekleyecek.


ÖNERİLER