× BRAND STORY MODA
Moda Haberleri Trend ve Stil Sokak Modası Radar Alışveriş DekorasyonTümü
HAYAT
Söyleşiler Spor Koçun Sağlık / Bakım Gezinti Mekanlar Sinema / Müzik Etkinlikler Kendin YapTümü
EXCLUSIVE MAGAZİN
Kırmızı Halı İlham Al Tarzı Ne ÜnlülerTümü
DEFİLEÜRÜN İNCELEMESİ
Moda / Moda Haberleri

SUPER BOWL'DA SHAKIRA VE JENNIFER LOPEZ RÜZGARI

Super Bowl 2020 devre arasına Shakira ve Jennifer Lopez damga vurdu!

by Gizem Şakar 04/02/2020
Dünyanın en pahalı maçı olarak bilinen Super Bowl'da, dün gece Kansas City Chiefs - San Fransico 49ers karşılaşmasının devre arasında Shakira ve Jennifer Lopez sahne aldı. İlk olarak solo performans sergileyen ünlü yıldızlar daha sonra sahnede birlikte düet yaparak büyüleyici bir sahne performansı gerçekleştirdiler.


Sahneye kırmızı bir kostümle çıkan Kolombiyalı yıldız Shakira , 2009 yılının en popüler şarkısı ‘She Wolfu’u dansçılarıyla birlikte gösterişli bir dans şovuyla söyledi. Shakira, enerjik sahne performansında unutulmayan ‘Whenever, Wherever’ ve ‘Empire’ şarkılarına da yer verdi.


Ardından sahneye Jennifer Lopez çıktı. Lopez, 2002 yılı hit şarkısı ‘Jenny from the Block’ ve ardından ‘We from the Bronx, New York’ şarkılarını seslendirdi. Ünlü yıldız, geçen yıl rol aldığı Hustlers filminde sergilediği direk dansı ile Super Bowl seyircisini büyüledi.


Let's Get Loud' şarkısını beyaz kostümler içindeki küçük kızlardan oluşan koroyla seslendiren Lopez, gecenin sürprizini kızı Emme'yi sahneye çıkararak yaptı.

Super Bowl'da geçtiğimiz hafta yaşanan helikopter kazasında  hayatını kaybeden NBA yıldızı Kobe Bryant da unutulmadı.

ÖNERİLER