× BRAND STORY MODA
Moda Haberleri Trend ve Stil Sokak Modası Radar Alışveriş DekorasyonTümü
HAYAT
Söyleşiler Spor Koçun Sağlık / Bakım Gezinti Mekanlar Sinema / Müzik Etkinlikler Kendin YapTümü
EXCLUSIVE MAGAZİN
Kırmızı Halı İlham Al Tarzı Ne ÜnlülerTümü
DEFİLEÜRÜN İNCELEMESİ
Moda / Moda Haberleri

TEK SAYILIK BİR DERGİ: RIHANNAZINE

İ-D ve Rihanna güçlerini birleştirdiler ve Rihanna'nın yenilikçi tarzından ve gücünden ilham aldıkları ortak bir projeye imza attılar: Rihannazine.

by Berna Balkaya 22/01/2020
Rihanna'yı sadece müzisyen kimliğiyle değil; girişimleriyle, her daim kadın gücünü savunmasıyla ve tasarımcı kimliğiyle de tanıyoruz. Sınırları zorlayan kariyeri boyunca milyar dolarlık endüstrilere adını altın harflerle yazdırdı. Sadık hayranları ve takipçilerini her fırsatta bir yenilikle şaşırtan Rihanna, şimdi de onlara ömürleri boyunca saklayabilecekleri bir hatıra daha verdi. 

40. yılını kutlayan i-D, kutlamalar ışığında yapabilecekleri en iyi şeyi düşünerek Rihanna'da karar kılmışlar. Kararın çok yerinde olduğunu söylemeden geçemeyeceğim. Ortaya harika fotoğraflar ve sanatsal bir çalışma çıkmış çünkü. Müzik, moda ve güzellik konusunda 40 yıllık birikimi ortak bir projede sunmak için Riri'den daha iyi bir temsilci bulunmazdı zaten!

Bütün çekim boyunca Fenty kıyafetlerin kullanıldığı projenin fotoğrafları ise Mario Sorrenti tarafından çekildi. Son sözü Rihanna'ya bırakıyoruz ve umarız bu özel sayı dergiden edinme fırsatı buluruz diyoruz: "i-D benim için her zaman kültürü ve değişimi temsil etmiştir. Biz bu dergiyi moda, sanat, müzik ve aktivizmin yarattığı değişimlere açık olan insanlara adıyoruz."


ÖNERİLER