× BRAND STORY MODA
Moda Haberleri Trend ve Stil Sokak Modası Radar Alışveriş DekorasyonTümü
HAYAT
Söyleşiler Spor Koçun Sağlık / Bakım Gezinti Mekanlar Sinema / Müzik Etkinlikler Kendin YapTümü
EXCLUSIVE MAGAZİN
Kırmızı Halı İlham Al Tarzı Ne ÜnlülerTümü
DEFİLEÜRÜN İNCELEMESİ
Moda / Moda Haberleri

THE SLASH STUDIO, MODA MARKALARININ TÜM İHTİYAÇLARINI KARŞILAYACAK

Moda ve teknoloji girişimcisi Sinan Odak, kurucusu olduğu lüks sokak giyim markası The Slash’in yeni hizmeti olan “The Slash Studio” ile moda sektörüne yeni bir soluk getirmeyi hedefliyor.

by Buse İldem 08/03/2021

The Slash Studio Nedir?

The Slash Studio, markaların koleksiyon belirleme ve üretim sürecinden pazarlama ve satış stratejilerine, dijital ve açık hava reklamcılığından markaların kimliğine özel tasarlanmış e-ticaret sistemlerine dek bir markanın ihtiyacı olan her aşamayı sunan bir platform olarak moda markalarına hizmet verecek.


The Slash Studio, bir moda markası yaratmak isteyen, fakat nereden ve nasıl başlayacağı konusunda bilgisi ve deneyimi olmayan, ya da belirli bir ölçeğe gelmiş fakat devamında markasını bir sonraki aşamaya taşımayı hedefleyen tasarımcılardan ve markalardan oluşmaktadır.


Aynı zamanda, The Slash Studio'nın ana hedef kitlesi moda markaları ve tasarımcılar olsa da, birçok farklı sektörden firmalara da özel koleksiyonlar tasarlıyor. Ekibiniz ya da müşterileriniz için markanıza özel tasarım koleksiyonlar da üretebiliyorlarç

The Slash  & The Slash Studio Kurucusu Sinan Odak:
Türkiye tekstil üretiminde oldukça güçlü bir pozisyona sahip olsa da ne yazık ki moda sektöründe potansiyelimizi henüz yakalayabildiğimizi, yeteri kadar başarı hikayelerinin çıktığını düşünmüyorum. Başarı hikayelerinin artması, moda girişimcilerinin sektöre daha emin adımlarla girebilmesi adına The Slash Studio bünyesinde ihtiyaç duydukları hemen her hizmeti sağlıyor olacağız. Moda sektörüne elimizden gelen tüm desteği sunmaya hazırız. Tüm bunlarla birlikte aynı zamanda ihracat hacmimizi de büyütmeye çalışıyoruz. Londra ve Berlin’de 2 farklı marka ile şimdiden anlaşarak koleksiyonlarının üretim sürecini üstlendik.

Hangi hizmetleri sağlamaktadır?

The Slash Studio’nun sunduğu hizmetler ise; markaların koleksiyonlarının tasarlanması, koleksiyon parçalarının üretimi, markalara özel tasarlanmış e-ticaret sistemleri ve mobil uygulamalar, pazarlama ve satış stratejileri, iş birlikleri, dijital ve açık hava reklamcılığı, sürdürülebilirlik olarak karşımıza çıkıyor.
ÖNERİLER