× BRAND STORY MODA
Moda Haberleri Trend ve Stil Sokak Modası Radar Alışveriş DekorasyonTümü
HAYAT
Söyleşiler Spor Koçun Sağlık / Bakım Gezinti Mekanlar Sinema / Müzik Etkinlikler Kendin YapTümü
EXCLUSIVE MAGAZİN
Kırmızı Halı İlham Al Tarzı Ne ÜnlülerTümü
DEFİLEÜRÜN İNCELEMESİ
Moda / Moda Haberleri

THE SLASH YENİ KOLEKSİYONUNU TANITTI

Geçtiğimiz aylarda Yaşam Çiçeği Koleksiyonu ile moda hayatına güçlü bir başlangıç yapan lüks sokak giyim markası The Slash, yeni koleksiyonlarının lansmanını gerçekleştirdi.

by Filiz Odak Uzun 16/09/2020
Lüks sokak giyim markası olarak sektöre hızlı bir giriş yapan The Slash, 2.koleksiyonunu tanıttı. Esasında marka için hem basic hem de yeniden farklı bir hikayeye sahip olan 2 farklı koleksiyon duyurdu diyebiliriz.

The Universe ve The Basic koleksiyonunu tanıtan The Slash, yeni koleksiyonlarda da dijital deneyim anlamında oldukça başarılı görünüyor. Türkiye'den çıkan global bir marka olma vizyonu ile ilerleyen ve bu yönde emin adımlar atmayı başaran markanın web sitesine göz attığımızda ise alışılagelmişin dışında konsept ve hikaye bazlı bir dijital deneyim ile karşılaşıyoruz.

Daha önce The Slash kurucusu Sinan Odak ile görüşmemizde, 21.yy'da dijital deneyimi göz ardı etmenin doğru olmadığını, en az offline bir mağaza kadar değerli bir deneyim olduğundan söz etmişlerdi. Biraz da yenilenen web sitesi ile dijital dünyada daha şık ve lüks bir şekilde konumlanan The Slash yeni koleksiyonlarına göz atalım.

Yeni Koleksiyonlar: The Universe Collection & The Basic Collection

The Basic koleksiyonunda marka sadeliğin şıklığından yararlanıyor. Özenle seçilmiş renkler üzerine nakış olarak işlenmiş The Slash Logosu ile sade ve şık bir görünüme sahip olmak mümkün.

The Universe koleksiyonunun oluşumuna baktığımızda ise içimizdeki bilinmezliğin evren teması üzerinden işlendiğini görüyoruz. Koleksiyonun hikayesinde tarih boyunca insanın anlam arayışında evren ve uzayın farklı mitolojilerde yer almasından ve farklı yorumlanmasından söz ediliyor. 

Marka sahibinin yaptığı açıklamada: "İnsanlık tarih boyunca kendini ararken önce evreni anlamlandırmaya çalışmıştır. The Slash / Universe koleksiyonunda her birimizin içindeki gizemli dünyaları evrenin gizemi üzerinden anlatmak istedik." diyor.

Ürünlerin kalitesine çok önem veren marka yine baskılarındaki şıklığı ve kaliteyi birleştirmesiyle öne çıkıyor. İlgi çekici illüstrasyonların dijital baskı olarak tshirtlere işlendiği koleksiyonda ürünler yine %100 pamuk olarak tercih edilmiş.

Moda dünyasına başarılı bir giriş yapan The Slash'e yolculuklarında başarılar diliyoruz.
Markanın ürünlerine göz atmak için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

THE SLASH ÜRÜNLERİNİ GÖR
ÖNERİLER