× BRAND STORY MODA
Moda Haberleri Trend ve Stil Sokak Modası Radar Alışveriş DekorasyonTümü
HAYAT
Söyleşiler Spor Koçun Sağlık / Bakım Gezinti Mekanlar Sinema / Müzik Etkinlikler Kendin YapTümü
EXCLUSIVE MAGAZİN
Kırmızı Halı İlham Al Tarzı Ne ÜnlülerTümü
DEFİLEÜRÜN İNCELEMESİ
Moda / Moda Haberleri

TOMMY X LEWIS KOLEKSİYONU

TommyxLewis 2020 İlkbahar/Yaz koleksiyon’unun Lookbook’u yayınlandı.

by Simge Müge Tevetoğlu 05/02/2020
         Amerikalı ünlü tasarım Tommy Hilfiger Dünya şampiyonu başarılı pilot Lewis Hamilton ile iş birliğine devam ediyor.İlk buluşmaları 2018 Sonbahar/Kış sezonu, ikincisi 2019 İlkbahar/Yaz ve 2019 Sonbahar/Kış koleksiyonu olmak üzere 3 projeye imza atan ikili bu sefer de 2020 İlkbahar/Yaz koleksiyonu için buluşuyor. 
       
        Hilfiger önceki iş birliğini "Çevremizdeki her şey Lewis ve benim için ilham kaynağı oldu ve biz de bunu gerçekten benzersiz görünümlere yansıttık. Lewis’in moda tasarımı dünyasındaki gelişimini memnuniyetle izliyorum ve dünya çapındaki hayranlarımıza yeni ortak koleksiyonumuzu sunmayı heyecanla bekliyorum." sözleriyle ifade etmişti. 

        Herkes için stil mottosunu benimseyen ve sokak modasını şık ve giyilebilir biçimde sunan koleksiyonda kolaylık sağlayan çift taraflı kullanılan parçalar, sweatshirt ve kargo pantolonlar yeni kalıplar dikkat çekerken, nötr ve neon renklerin birleşimi parçalara farklı bir hava katmış. Klasik eşofman takımları, bomber ceket ve kaban gibi parçalar modernize edilmiş şekilde koleksiyonda yerini almakta. 
      
        Markanın parçalarını merakla bekleyenler, koleksiyonun belirli stillerine 21 Ocak’dan itibaren tommy.com’da görebiliyorlar. TommyXLewis sırt çantası 28 Ocak, TommyXLewis bayraklı sıfır yaka süveter ise 5 Şubat 2020'de sunulacak. Yüksek çevre bilinciyle geliştirilen koleksiyonundaki giyim parçalarının %75’inden fazlası %100 organik pamuklu dahil sürdürülebilir malzemelerden oluşmakta. Bitki bazlı bir iplikten üretilen Sorona®, kaz tüyüne alternatif olarak kullanılıyor. 

         Koleksiyonun prömiyeri, 16 Şubat 2020 günü saat 20.00’da Londra’daki Tate Modern müzesinin The Tanks bölümünde düzenlenecek TOMMYNOW defilesiyle gerçekleşecek.


ÖNERİLER