× BRAND STORY MODA
Moda Haberleri Trend ve Stil Sokak Modası Radar Alışveriş DekorasyonTümü
HAYAT
Söyleşiler Spor Koçun Sağlık / Bakım Gezinti Mekanlar Sinema / Müzik Etkinlikler Kendin YapTümü
EXCLUSIVE MAGAZİN
Kırmızı Halı İlham Al Tarzı Ne ÜnlülerTümü
DEFİLEÜRÜN İNCELEMESİ
Moda / Moda Haberleri

VERSACE İMPARATORU DONATELLA, KORONAVİRÜSE KARŞI MÜCADELEYE BAŞLADI!

Dünya Markaları koronavirüse karşı mücadele için kişisel destek de bulunmakla beraber bağış kampanyaları başlatıyor.

by Buse İldem 22/03/2020
Versace İmparatoru Donatella, Koronavirüse karşı mücadeleye başladı! 

Sergio Rossi ve Santoni'nin CEO'su Giuseppe Santoni de destek için önemli bağışlarda bulundu.

Büyük modacı Donatella Versace, koronavirüs ile savaşmaya yardımcı olmak için büyük bağışlar da bulundu. 

Versace İmparatoru, kızı Allegra Versace Beck ile birlikte Milan’ın San Raffaele hastanesinin yoğun bakım bölümüne 200.000 euro bağışta bulundu.

“Böyle zamanlarda birleşmek ve destek olmak önemlidir, yüzlerce hayat kurtarmak için destek olabiliriz. Bu yüzden Allegra ve ben, Milano’daki San Raffaele hastanesinin yoğun bakım bölümüne 200.000 euro kadar bağış yapmaya karar verdik. Kalplerimiz bu hastalıktan etkilenen herkesle ve son haftalarda sevdiklerimize bakmak için kahramanca çalışan tüm doktorlar ve tıbbi personel ile birlikte. Toplum olarak birlikte durmamız ve birbirimize özen göstermemiz gereken bir zamandayız ” dedi.

Ünlü ayakkabı markası Sergio Rossi, Milan’ın Fatebenefratelli ve Luigi Sacco hastanelerine 100.000 euro bağışta bulundu. Ayrıca, sergiorossi.com'daki satışlardan elde edilen tüm gelirlerin, COVID-19 salgını ile mücadele etmek için tamamen bağışlanacağını bildirdi.Ünlü ayakkabı markaları da bağışta bulunmaktan çekinmedi. Santoni’nin CEO’su dijital bağış erişimi başlattı ve 50.000 euro bağış topladı. Sergio Rossi, Milan’ın Fatebenefratelli ve Luigi Sacco hastanelerine 100.000 euro bağışladı. Ayrıca, sergiorossi.com'dan gelen tüm gelirlerin COVID-19 ile mücadeleye bağışlayacağını bildirdi.

3.8 milyon euroluk bağış kampanyası başlatan dijital girişimci Chiera Ferragni, italyan hastanelerine 250.000 euroluk bağışta bulundu. 

Aynı gece, İnstagram paylaşımıyla Fendi erkek aksesuarları tasarımcısı Silvia Venturini Fendi, Carla Fendi Vakfı’nın Roma’daki Presidio Sanitario Columbus’u yoğun bakım bölümüne 100.000 euroluk bağışta bulundu.

Prada’nın eş-CEO’ları Ptrizio Bertelli ve Miuccia Prada, başkan Carlo Mazzi ile birlikte, Milano'daki Vittore Buzzi, Sacco ve San Raffaele hastanelerine 6 yoğun bakım ünitesi bağışladı.

İtalyan markası Redemption, yoğun bakım ünitesini desteklemek için 50.000 Euro bağış yaparak San Raffaele hastanesine yardım etti.

Gucci, Bottega Veneta, Saint Laurent, Balenciaga, Alexander McQueen, Brioni, Pomellato ve Kering Eyewear gibi markalar totalde 2 milyon euro bağış yaptı.

İtalyan tasarımcı Elisabetta Franchi, #ifyouwantyoucan bağış toplama kampanyasını başlatmak için koronavirüs hastalarıyla ilgilenen İtalyan hastanelerine 50.000 Euro bağış yaptı.

Gucci CEO'su Marco Bizzarri, Reggio Emilia'nın Ausl IRCCS'ine de 100.000 euroluk kişisel bağışta bulundu.Bulgari, Dolce & Gabbana, Versace, LVMH Moët Hennessy Louis Vuitton, Alibaba, L'Oréal, Estée Lauder Cos Inc., Shiseido Co. Ltd. ve Swarovski de virüse karşı mücadeleyi desteklemek için bağış yapan şirketler arasında.
ÖNERİLER