× BRAND STORY MODA
Moda Haberleri Trend ve Stil Sokak Modası Radar Alışveriş DekorasyonTümü
HAYAT
Söyleşiler Spor Koçun Sağlık / Bakım Gezinti Mekanlar Sinema / Müzik Etkinlikler Kendin YapTümü
EXCLUSIVE MAGAZİN
Kırmızı Halı İlham Al Tarzı Ne ÜnlülerTümü
DEFİLEÜRÜN İNCELEMESİ
Moda / Moda Haberleri

YENİ İŞ BİRLİĞİ: H&M X THE VAMPIRE’S WIFE

İsveç merkezli H&M ve ikonik markalardan The Vampire's Wife yeni iş birliğini duyurdu.

by Simge Müge Tevetoğlu 13/10/2020
    H&M’in geniş kitlesine ikonik tasarımlarını tanıtacak olan The Vampire's Wife markasının kreatif direktörü Susie Bick Cave aynı zamanda ünlü şarkıcı Nick Cave’in de eşi. Koleksiyonda, çevreci tutum sergilenerek geri dönüştürülmüş naylon ve polyester kullanılarak sürdürülebilir kaynaklı malzemeler kullanılmış.

    Parçalara gelecek olursak, gotik fiyonk detaylı pelerinler, romantik dantel ve fisto işlemeli elbiseler, tişört, gözlük, takı, çanta, parmaksız eldiven ve her parçaya takılabilen bebe yaka aksesuar olarak yer alanlardan. İş birliğinde "Güç, kırılganlık, kadınsılık ve cazibe temaları" ile oluşturulan kampanyada başrollerde marka ilham perisi Samantha Snow, model Eva Apio ve İngiliz şair Greta Bellamacina yer almış. 

Tasarımcı Susie Bick Cave bu iş birliği ile ilgili : "Benim için The Vampire’s Wife ile H&M iş birliğinin tasarımcı ve kreatif direktörü olmak büyük bir onurdu. H&M, The Vampire’s Wife’ın karanlık ve şehvetli dünyasına hayat vermek için inanılmaz yollardan geçti.” açıklamasında bulundu.

H&M Kadın Giyim Tasarım Direktörü Maria Östblom ise: “Bu iş birliğiyle, H&M ve The Vampire’s Wife olarak, modanın kadınları kendilerinin en iyi versiyonu olmaları için güçlendirmesi ve ilham vermesi gerektiğini müşterilerimize göstermek istiyoruz. Uzun zamandır Susie’nin enerjisinden ve marka değerlerinden ilham aldık ve bu çok özel koleksiyonu birlikte yapmaktan heyecan duyuyoruz.” 

 Koleksiyon, 22 Ekim de seçili mağaza ve hm.com'da satışta olacak.

ÖNERİLER