× BRAND STORY MODA
Moda Haberleri Trend ve Stil Sokak Modası Radar Alışveriş DekorasyonTümü
HAYAT
Söyleşiler Spor Koçun Sağlık / Bakım Gezinti Mekanlar Sinema / Müzik Etkinlikler Kendin YapTümü
EXCLUSIVE MAGAZİN
Kırmızı Halı İlham Al Tarzı Ne ÜnlülerTümü
DEFİLEÜRÜN İNCELEMESİ
Moda / Moda Haberleri

YILBAŞI GECESİ STİL ÖNERİLERİ

2019’a veda etmemize sayılı saatler kala yeni yılı nerede karşılayacaksınız? Evde, şık bir davette ya da eğlenceli bir partide. Her mekana uygun birbirinden farklı stil önerileri yazımızda!

by Gizem Şakar 30/12/2019
Yılbaşında ne giysem? Nereye gidersek gidelim aklımıza gelen ilk soru bu. Şık davetler, eğlenceli partiler ya da evinizde rahatlığınızdan vazgeçmek istemediğiniz yemekler. Moda Hayat olarak yılbaşında ne giyeceğim diye düşünme derdinden sizi kurtarıyoruz. İşte sezonun trendlerinden ve stillerinden ilham alarak hazırladığımız birbirinden farklı stil önerileri.


Şık Davetler


Şık bir davete katılacaksaksanız gösterişli tercihler yapabilirsiniz. Bu yılın modası tek parça payetli elbiseler ışıltılı tulumlar ya da pantolonlar bu davetler için oldukça göz kamaştırıcı olacaktır. Yılbaşı gecesi payetli elbise tercih edecekseniz saç ve makyajınızı daha sade yapmalı, aksesuarlarınızı az tutmalısınız.

Eğlenceli Partiler

Yılbaşına eğlenceli bir partide bütün gece dans ederek girecek olanlardansanız bütün gözler üstünüzde olacak! Bu senenin modası olan ışıltılı bluzları kotlar,  deri pantolonlar ve deri etekler ile tamamlayabilirsiniz.


Ev Rahatlığı

Yılbaşı gecesi evde program yapan aynı zamanda hem şık olmak hem de rahatlığından vazgeçmek istemeyenler bu sezonun favori trendlerinden kadifeler tam size göre. Farklı renkleri , modelleri  ve rahat formları ile yılbaşı gecenizin kurtarıcısı olacak kadife bluzları bir kot ya da tayt ile , kadife pantolonları ise şık bluzlar ile kombinleyebilirsiniz.


ÖNERİLER