× BRAND STORY MODA
Moda Haberleri Trend ve Stil Sokak Modası Radar Alışveriş DekorasyonTümü
HAYAT
Söyleşiler Spor Koçun Sağlık / Bakım Gezinti Mekanlar Sinema / Müzik Etkinlikler Kendin YapTümü
EXCLUSIVE MAGAZİN
Kırmızı Halı İlham Al Tarzı Ne ÜnlülerTümü
DEFİLEÜRÜN İNCELEMESİ
Moda / Moda Haberleri

YILDIZLAR GEÇİDİ TADINDA DÜĞÜN / GÜLNUR GÜNEŞ EVLENDİ

Gülnur Güneş ve Yiğit Doğan Çelik dün gece Four Seasons’ta yaptıkları ihtişamlı düğünle dünya evine girdi. Düğünde Harbiye Açıkhava tadında konserler , kırmızı halı tadında şıklık yarışı yaşandı.

by ModaHayat 20/10/2019

Gülnur Güneş’ten Yıldızlar geçidi tadında düğün!!

Gülnur güneş ve Yiğit Doğan Çelik dün evlendiler.İstanbul’un en harika mekanlarından olan Four Seasons Bosphorous’ta gerçekleşti. Tam anlamıyla #dreamwedding diyebiliriz. Düğün alanına girdiğiniz andan itibaren pembe orman temalı atmosfer karşılıyor sizi. Girişten itibaren dans grupları, keman grupları ve daha birçok görsel şova tanıklık ediyorsunuz. 


Gülnur Güneş evden çıkarken farklı bir elbise, otelde yapılan fotoğraf çekiminde farklı bir elbise düğünde 2 gelinlik ve after party’de başka bir gelinlik olmak üzere toplam 5 kıyafet değiştirmiş oldu. Düğündeki iki gelinliği kabarık formu dolayısıyla birbirine baya benziyor, gelinlik değiştirdiğini birçok insan fark edemedi. Düğün esnasında giydiği 2. gelinliği kabarık formu, işlemeleri ve upuzun kuyruğuyla diğerinden ayırt ediliyor diyebiliriz.


Gülnur Güneş giriş yaptığı andan itibaren tüm gözleri üstüne topladı. 


Düğünde kimler kimler var, Şeyma Subaşı, Işıl Reçber, Danla Biliç, Çağla Şikel , Özge Ulusoy, Ayşegül Boz, Tuğçe Pos, Aleyna Tilki , Cihan Acar, Mert Vidinli, Rıfat Yüzüak, Nur Yerlitaş ve daha birçok ünlü isim. Kim yok ki diyebiliriz. Ama düğünün en bomba ismi tabiki Tarkan’dı. Tarkan ve eşi Pınar Tevetoğlu, otele girişlerinden itibaren tüm ilgiyi üstlerine topladılar. Pınar Tevetoğlu kırmızı bir abiye tercih etmişti. Düğün ilk anlarından tiibaren hep bir sanatçı ve müzik eşliğinde ilerledi. Nikah kıyıldıktan sonra sahneye Ebru Gündeş çıktı ve tüm konukları mest etti. Ama düğünün en etkileyici kısmı Tarkan’ın sahneye çıkmasıydı. Düğünlerde sahne almayışıyla bilinen Tarkan, Gülnur Güneş ve Metin Güneş’e olan sevgisinden dolayı sahnede olmaktan mutluluk duyduğunu belirtti. Ebru Gündeş ile Tarkan birbirlerine iltifatlarda bulundular,düetler yaptılar. Sonrasında gelin ve damat sahneye çıktı. Pasta kesimi sırasında başka bir sanatçı yer aldı. Pastanın her katı tek tek getirildi , etrafta sirk ortamı dikkatleri çekti. Pastanın getirilmesi bile görsel bir şölen oldu.Ardından Gülnur Güneş , after party elbisesine geçti. Elbise bileklerinde ve bacaklarında kat kat tüylerden oluşan, mini astarlı parıltılı ışıl ışıl bir tasarımdı. Diğer gelinliklerinden çok daha rahat ettiği de belli oluyordu. Bu sıralarda sahneye Aleyna Tilki çıktı. Konuklara çok eğlenceli anlar yaşattı.Gelelim konukların giydiklerine paylaştığı fotoğraflara;Son olarak da düğün öncesi hazırlıklara ve düğündeki küçük ayrıntılara bakmaya ne dersiniz?

Çiftimize bir ömür boyu mutluluklar diliyoruz


ÖNERİLER