× BRAND STORY MODA
Moda Haberleri Trend ve Stil Sokak Modası Radar Alışveriş DekorasyonTümü
HAYAT
Söyleşiler Spor Koçun Sağlık / Bakım Gezinti Mekanlar Sinema / Müzik Etkinlikler Kendin YapTümü
EXCLUSIVE MAGAZİN
Kırmızı Halı İlham Al Tarzı Ne ÜnlülerTümü
DEFİLEÜRÜN İNCELEMESİ
Moda / Radar

BELLA HADİD’İN STİLİ

BELLA HADİD STİL ANALİZİ

by Elif Cansu Kaplan 17/12/2019
Eklektik, feminen, salaş… Bunlar moda dünyasının parlayan yıldızı Bella Hadid’ in stilinin temaları. Bu üç temayı gerek gündelik hayatında gerekse özel davetlerde mükemmel bir şekilde harmanlıyor. Bu yazımızda sizlere de ilham olması için Bella Hadid’ in stilini inceledik. 

VİNTAGE AKSESUARLAR 

Bella Hadid’ in stilinden bahsetmişken kullandığı vintage aksesuarlara değinmeden olmaz. Modern parçaları farklı dönemlere ait vintage aksesuarlarla harmanlayarak eklektik stili günlük hayatında çok güzel uyguluyor. Genelde çanta, gözlük, küpe gibi küçük noktalarda vintage seçimler yapsa da, Bella Hadid’i bazen saç stilinden ayakkabı tercihine kadar vintage parçalarla görebiliyoruz. 


DAR KALIPLAR 

Feminen ruhuna ve imajına uygun olarak Bella Hadid vücut hatlarını belirginleştiren dar kalıp üstler, elbiseler ile salaş stiline her daim fark bir renk katıyor. Dar üstler kullandığı zaman genel tercihi salaş pantolonlar veya  botlardan yana. Bu sayede Bella Hadid hem marjinal hem de feminen olmayı başaran nadir isimlerden birisi. 

CEKET TAKIMLARI 

2019 yılının en güzel makro trendlerinden olan takımlar bu sene Bella Hadid’ in vazgeçilmezleri arasında yerini aldı. Pembe kısa ceket mini etek takımının yanı sıra yakın zamanda kombinlediği maskülen kalıptaki sarı, ceket pantolon takımını da Bella Hadid’ e çok yakıştırdığımızı söylemeliyiz. 


JEAN PANTOLONLAR 

Bella Hadid’ in stili denilince ilk akla gelenler arasında yer alan jean pantolonları yazları dar kısa üstlerle, kısları ise renkli trikolarla, kabanlarla kombinlediğini sıkça görebilirsiniz. Beyaz üst, açık renk jean pantolon ikilisi Bella Hadid’ in imza görüntüsünü oluşturuyor.


ÖNERİLER