× BRAND STORY MODA
Moda Haberleri Trend ve Stil Sokak Modası Radar Alışveriş DekorasyonTümü
HAYAT
Söyleşiler Spor Koçun Sağlık / Bakım Gezinti Mekanlar Sinema / Müzik Etkinlikler Kendin YapTümü
EXCLUSIVE MAGAZİN
Kırmızı Halı İlham Al Tarzı Ne ÜnlülerTümü
DEFİLEÜRÜN İNCELEMESİ
Moda / Radar

MISS TURKEY 2019 KRALİÇESİ: SİMAY RASİMOĞLU KİMDİR?

Miss Turkey 2019 büyük finali geçtiğimiz saatlerde Grand Pera Emek Sahnesinde gerçekleşti. 20 güzel içinden Miss Turkey kraliçesi olan; Simay Rasimoğlu

by ModaHayat 02/10/2019
Miss Turkey 2019 büyük finali geçtiğimiz saatlerde Grand Pera Emek Sahnesinde gerçekleşti. 20 güzel içinden Miss Turkey kraliçesi seçilen; 1 numaralı finalist Simay Rasimoğlu. 22 yaşındaki güzel Simay Rasimoğlu 1.88 boyunda. Hatta Miss Turkey 2019 finalistleri arasında en uzun boylu adaydı. Simay Rasimoğlu, Uludağ Üniversitesi Meslek Yüksekokulu Mimari Restorasyon bölümü mezunu. Simay Rasimoğlu, Türkiye'yi İngiltere'de düzenlenecek olan "Miss World 2019" yarışmasında temsil edecek. 

instagram: @simay.rasimoglu


Yarışmanın ikincisi ise 2 numaralı aday Bilgi Nur Aydoğmuş oldu.180 boyunda ve 23 yaşında olan Bilgi Nur Aydoğmuş, İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi Hukuk bölümü mezunu. Hem güzelliğiyle hem de eğitim hayatıyla konuşulan aday ülkemizi Filipinler’de yapılacak olan ‘Miss Universe 2019’ yarışmasında temsil edecek.

instagram: @bilgiaydogmus
Yarışmanın 3. Seçilen adayı ise 19 numaralı aday Büşra Turan oldu.1.85 boyundaki Büşra Turan, İstanbul Aydın Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Moda ve Tekstil Tasarımı 3. sınıf öğrencisi. Büşra Turan Türkiye'yi Polonya'daki 'Miss Supranational 2019' yarışmasında temsil edecek.

instagram: @busturaan

Güzellerimizi çok tebrik ediyor ve başarılarının devamını diliyoruz.
ÖNERİLER