× BRAND STORY MODA
Moda Haberleri Trend ve Stil Sokak Modası Radar Alışveriş DekorasyonTümü
HAYAT
Söyleşiler Spor Koçun Sağlık / Bakım Gezinti Mekanlar Sinema / Müzik Etkinlikler Kendin YapTümü
EXCLUSIVE MAGAZİN
Kırmızı Halı İlham Al Tarzı Ne ÜnlülerTümü
DEFİLEÜRÜN İNCELEMESİ
Moda / Radar

MODAFOBİKLER KAÇIRMASIN!

Karşınızda Vazgeçilmez Moda Uygulamarı

by ModaHayat 29/10/2015

Her geçen gün teknoloji gelişiyor, bunun neticesinde de hayatımızı pek çok açıdan kolaylaştırıyoruz. Özelikle teknolojinin son yıllarda hızlı gelişmesiyle gerek anroid gerekse İos cihazlarımızda pek çok uygulamalar yüklüyoruz. İşte bu yazımızda o uygulamalara değinicez özellikle sizde modaya meraklıysanız ve takip etmeyi seviyorsanız, bu uygulamalara göz atmanızı tavsiye ederiz. Beautylish

Beautylish güzellik ve makyaj konusunda bir çok bilgiye ve ipucuna ulaşabileceğiniz çok kullanışlı bir uygulama. Saç stillerinden tırnak tasarımana kadar bir çok bilgiyi bu uygulama sayesinde kolayca ulaşabilirsiniz. Kısaca  en son saç stili, gelinlik, makyajı ve tırnak trendleri, cilt bakımı konusunda güzellik ipuçları, editörlerin bu konulardaki yorumlarını, makyaj incelemelerini ve çok daha fazlasını bu uygulamada bulabilirsiniz.


Ayrıca uygulamanın geniş ve aktif bir kitlesi var. Bu kitle genelde Amatör de olabiliyor, uzmanda bu da bize göre uygulamanın en güzel tarafı bu kadar geniş bir kullanıcı kitlesi olması. Fashiolista

Bu uygulamanın da güzel tarafı insanların moda tercihlerini birbirleriyle paylaşmaları. Bu uygulamayı sizde bizim gibi Pinterest’e benzetiğinizi duyar gibi gibiyim. Evet öyle Pinterest’e benzediği nokta ayrıca liste tutuyor olmanız.Ayrıca uygulamada dolaşırken arayıp bulduğunuz ve beğendiğiniz kıyafet ve kombinasyonları nerelerden satın alabileceğinizi de görebilirsiniz. Bunun yanında beğendiğiniz kıyafetlerin linklerini sizde paylaşabilirsiniz.
Fashion Freax

Sokak modasını takip edenlerin çok seveceği bir uygulama Fashion Freax.  İnternet sitesi olarak yayın hayatına devam eden şirket. Şimdi de android ve ios cihazlarda kullanılabiliyor.

Uygulama özellikle sokak modasını takip etmek isteyenler için biçilmiş kaftan. Özellikle altını çizerek söylemek gerekse Dünya’nın bir çok ülkesinden sokak tarzına bakmak isteyenler uygulama tam size göre. Ayrıca  kıyafet haricinde, insanların aksesuar, saç stilleri ve ayakkabı tercihleri hakkında  begendiginiz tarzılarıda Facebook gibi sosyal ağlardan paylaşabilirsiniz.
Stylish Girl

Özellikle yarın ne giysem diyeceklerin çok seveceği bir uygulama Stylish Girl. Bu uygulamada esas amaç gardırobunuzu kataloglamak. Bu kategorileme işlemi sayesinde  gardırobunuzdaki kıyafetlerin fotoğraflarını çekip  uygulamaya giriyorsunuz ve ardından yarın ne giysem sorusunu cevaplamak için bu uygulamayı kullanarak kıyafetlerinizi eşleştiriyor ve istediğiniz tarzı yaratıp vakit kaybetmeden çok pratik bir şekilde kombinlemiş oldugunuz kıyafetleri giyiyorsunuz. Özellikle bayanlar için olan uygulama bence erkekler içinde yapılmalı. Ben şahsi fikrimi söylersem uygulamayı çok begendim. Artık uzun kıyafet seçme işlemi şimdi ufak bir işlemle dakikalar içinde tamam.

Tagbrand

Tagbrand.com sitesinden veya android ve ios cihazlarına da indirebildiğimiz bu uygulama sayesinde kıyafetlerinizin fotografını çekip markalarına göre etiketliyorsunuz. Ayrıca farklı moda kesimlerinden de insanları takip edip onlardan yeni fikirler alıp ne giyebiliceğiniz hakkında görüşler alabiliyorsunuz.Ayrıca yine uygulama içi özellik olan kaydetme özelliği ile kombinlerinizi kaydedebiliyorsunuz. Aynı zamanda markasını bilmediğiniz bir ürünü de fotografını çekip yolladıktan sonra markasını hemen ögrenebiliyorsunuz. Son olarakta ürünü yaşadığınız şehirde hangi magaza’da  olduğunu da ögrenebiliryorsunuz.

Powered by Froala Editor

ÖNERİLER