× BRAND STORY MODA
Moda Haberleri Trend ve Stil Sokak Modası Radar Alışveriş DekorasyonTümü
HAYAT
Söyleşiler Spor Koçun Sağlık / Bakım Gezinti Mekanlar Sinema / Müzik Etkinlikler Kendin YapTümü
EXCLUSIVE MAGAZİN
Kırmızı Halı İlham Al Tarzı Ne ÜnlülerTümü
DEFİLEÜRÜN İNCELEMESİ
Moda / Sokak Modası

GLOBAL BİR MARKA OLMA VİZYONU İLE KURULAN LÜKS SOKAK GİYİM MARKASI THE SLASH

Geçtiğimiz günlerde ilk koleksiyon lansmanını yapan The Slash, 2015'te hayalle başlayıp ve 2019'da ilk adımı atılarak, bugün moda hayatına emin bir şekilde giriş yaptı.

by Filiz Odak Uzun 30/06/2020
Sokak modasının sınır tanımazlığından ve gliflerin tipografi dünyasındaki gücünden beslenen, Türkiye'nin en yeni lüks giyim markası The Slash ilk koleksiyonu olan Yaşam Çiçeği tshirtlerinin beklenen lansmanı yapıldı. The Slash markasının oluşumundan bahsedeceksek olursak, tarih boyunca farklı coğrafyalarda farklı anlamlarda görülen Slash özellikle farklı kelimeleri bağlamasıyla belirleyici olmuşa benziyor.

Yaşam çiçeğinin mistik büyüsüyle bağlayarak The Slash ilk koleksiyonunu sokak modasına kazandırmış oldu.

Sinan Odak tarafından hayata geçirilen The Slash ürünleri sokak modasının verdiği rahatlık fikrinden ilham alarak, belirttikleri gibi gündelik hayatın yoğunluğundan kurtarmak üzere titizlikle tasarlanmış.
Bununla birlikte belli kombinler / kalıplar içinde kalmadan, herkesin kendi sokak modasını oluşturacağı ve "içimizden geldiği gibi" giyiniyoruz fikrini oluşturmayı hedefliyor.

The Slash, koleksiyonlarında Anadolu'dan geçmiş medeniyetler tarafından bu topraklara sinmiş enerjiden besleniyor.

İLK KOLEKSİYON: "ENERGY COLLECTION" / THE FLOWER OF LIFE

The Slash ilk koleksiyonunda her dilde adı aynı olan, sonsuz bolluk ve bereketin sembolu Yaşam Çiçeği'nin mistisizminden ilham alıyor. Oversize fit olarak üretilen kalıplar ayrıca sokak modasının rahatlığını yansıtıyor. Baskıların kalitesine çok önem veren markanın ilk koleksiyonundaki baskılarda yüksek kalıp ve kabartma baskılar olarak karşımıza çıkıyor.

The Slash'ın yeni koleksiyonunu önümüzdeki haftalarda duyuruyor olacağız. Eylül ayında ise 2.koleksiyon lansmanını yapıyor olacağız. Markanın daha geniş kitlelere hitap ederek globalleşme vizyonuna erişmesi adına bir yatırım aldık. Hatta 2. bir yatırım da önümüzdeki aylarda gerçekleşebilir. Ekip olarak gerek iş modeli gerekse ürünlerin tasarımı olsun, tamamen global vizyona doğrultusunda bunları kurguladık. Marka olarak henüz yeni olsak da, müşteri ilişkileri, marka yönetimi, ürünler ve iş birlikleri konusunda oldukça deneyimli ve iddialıyız. Önümüzdeki süreçte bunun yansımalarını da göreceğimize eminiz.

The Slash'a bol şans diliyoruz. ModaHayat ailesine özel olarak verdikleri MODAHAYAT20 kodu ile %20 indirimli olarak ürünlere sahip olabilirsiniz.

  THE SLASH Ürünlerini Gör  
ÖNERİLER