× BRAND STORY MODA
Moda Haberleri Trend ve Stil Sokak Modası Radar Alışveriş DekorasyonTümü
HAYAT
Söyleşiler Spor Koçun Sağlık / Bakım Gezinti Mekanlar Sinema / Müzik Etkinlikler Kendin YapTümü
EXCLUSIVE MAGAZİN
Kırmızı Halı İlham Al Tarzı Ne ÜnlülerTümü
DEFİLEÜRÜN İNCELEMESİ
Moda / Trend ve Stil

1900’LÜ YILLARIN UNUTULMAYAN ŞIKLIK PARÇALARI

Her dönemin beraberinde getirdiği farklı görüntüler var ve bu görüntüleri yaratan güzel taşıyıcıları. Dönemsel kıyafetleri ünlü isimler nasıl taşımış incelemeye ne dersiniz?

by Buse İldem 12/05/2020
Dantel crop top “1969“:

Jane Birkin, bu unutulmaz görüntüyü hafızalara Cannes’de ki bi plajda kaydettirdi. Kıyafetin kahraman parçası dantel crop ve beyaz kot pantolon üzerine kahverengi kemer ve birden fazla kolye görüntüyü büyüleyici kılan tamamlayıcılar oldu. Günümüzde fransız influencer’lar gibi sade ve şık.Beyaz kazak “1989” :

Bazı zamanlar ünlüler prömiyerlere kendileri hazırlanıyorlar ve Julıa Roberts da bu ünlülerden birisi. 1989 yılında katıldığı Los Angeles prömiyerin de beyaz kazak, diz boyu siyah çorap ve mini etek tercih eden Roberts aşağıdan yukarıya toplanmış dağınık kıvırcık saçlarıyla, kırmızı halı da tüm dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştı.Jean şort “1994” :

Halle Berry katıldığı özel bir ev partisin de taşıdığı şık ve sade kıyafetlerle, 90’lar modasını basit bir formla özetledi. Yüksek bel jean şort, krem renkli topuklu botlar ve örgü model crop ile birleştirmişti. Bu sade ve dikkat çekici kombini boncuklu takılar, siyah bir kemer ve yuvarlak, boncuklu ipli güneş gözlüğüyle tamamlamıştı. Berry bu kombiniyle bizleri doksanlar dünyasına götürmeyi başardı.
ÖNERİLER