× Moda
Moda Haberleri Trend ve Stil Sokak Modası Radar Alışveriş Dekorasyon Tümü
Hayat
Söyleşiler Spor Koçun Sağlık / Bakım Gezinti Mekanlar Sinema / Müzik Etkinlikler Tümü
ExclusIve Magazİn
Kırmızı Halı İlham Al Tarzı Ne Tümü
Defile
Moda / Trend ve Stil
2020 AKSESUAR TRENDLERİ
Her kıyafetin vazgeçilmez bir parçası olan ve hayat kurtaran aksesuarlar 2020 sezonunda da bir çok farklı model ile karşımıza çıkıyor.
by Gizem Şakar 25/11/2019
Büyük Halka Küpeler 
Her sezon her kıyafet ile kombinleyebileceğiniz halka küpeler, gelecek sezon büyük boyutları ile karşımıza çıkıyor. Her yaşa hitap eden ve bir çok farklı modeli ile sezonun en hit parçaları arasında yer alıyor. Rengarenk Takılar 
Bu sene kıyafetlerin yanı sıra kolyeler, küpeler ve bileklikler de rengarenk ve cıvıl cıvıl.


 
Zincir Kolyeler 
Moda haftalarında sıkça karşımıza çıkan gösterişli zincir kolyeler 2020’de aramızda olmaya devam ediyor


Tek Başına Takılan Küpeler 
Birçok ünlü markanın defilelerinde yer alan tek kulağa takılan küpeler görünüşe bakılırsa mücevher tasarımcılarının  tercihleri arasında kalmaya devam ediyor ve bu sezonun en önde gelen trendlerden oluyor.


 
Saç Bantları 
Alexander Wang, Chanel, Dolce &Gabbana, Gucci, Miu Miu, Versace gibi markaların ilkbahar yaz defilelerinde yer alan  en hit parçalardan biri de saç bantları.Farklı renk tonları, taşlı, pullu, deri ve daha bir çok model ile bu sezon karşımıza çıkıyor.


İnciler 
Her zaman şık ve sade bir görünüm kazandıran inciler 2020de bir klasilk olmaya devam ediyor.

Uzun Küpeler

Uzun küpe trendinde birçok farklı tasarıma sahip küpe modelleri vardır. Uzun zincir modeli, ucunda yıldız, top, kalp gibi figürleri barındıran küpe modelleri, pırlanta taşlı uzun küpe modelleri, mercan taşlı küpe modelleri gibi   sayısız uzun küpe modeli yeni sezonda yer almaktadır. Uzun küpe trendinde gösterişli tasarımlara sahip modellerde ise kulağı yukarıdan itibaren çevreleyen ve uzunluğu boyun bölgesine kadar gelen tasarımlarda bulunmaktadır.


ÖNERİLER