× BRAND STORY MODA
Moda Haberleri Trend ve Stil Sokak Modası Radar Alışveriş DekorasyonTümü
HAYAT
Söyleşiler Spor Koçun Sağlık / Bakım Gezinti Mekanlar Sinema / Müzik Etkinlikler Kendin YapTümü
EXCLUSIVE MAGAZİN
Kırmızı Halı İlham Al Tarzı Ne ÜnlülerTümü
DEFİLEÜRÜN İNCELEMESİ
Moda / Trend ve Stil

2020 İLKBAHAR / YAZ MAKYAJ TRENDLERİ

Moda haftalarının sona ermesiyle beraber 2020 ilkbahar yaz sezonunda güzellik trendleri belli oldu. İşte karşınızda önümüzdeki sezon çokça kullanacağınız makyaj trendleri.

by Gizem Şakar 25/10/2019
Işıltılar
2020 ilkbahar yaz sezonunda da makyaj trendlerinde kristal taşlar ve ışıltılı simler karşımıza çıkıyor.  Makyajında iddialı bir görünüm sevenler bu ışıltı etkisini çok sevecekler.

Rengarenk Far Paletleri
Rengarenk far geçişleri yeni sezonda çokça karşımıza çıkan makyaj trendlerinden. Parlak ve canlı göz makyajları, pastel tonlardaki  rujlar ile kombinleniyor.

Pembe Yanaklar
Hemen hemen her makyaja uyum sağlayan,  yanaklarda ve elmacık kemiklerde canlı bir görünüm kazandıran yoğun allık etkisi 2020 ilkbahar yaz sezonun favorileri arasında yer alıyor. Önümüzdeki sezon kullanılacak en popüler allık renkleri ise şeftali ve şeker pembe tonları oluyor.
3D Kirpikler 
Bu sezon moda haftalarında  ve ünlü markaların defilelerinde çokça karşımıza çıkan 3D kirpikler, yeni sezonda da adından oldukça söz ettiriyor. Hem üst hemde alt  kirpiklerde kullanılan bu takma kirpikler  gösterişli göz makyajı sevenler için dikkat çekici bir görünüm kazandırıyor.


Kırmızı Ruj 
Hiçbir zaman modası geçmeyen ve her kadının olmazsa olmaz makyaj malzemesi olan kırmızı rujlar, önümüzdeki sezonda da bir klasik olmaya devam ediyor.

Yaratıcı Eyeliner
Makyaj sanatçıları bu sezon yaratıcı eyeliner modelleri ile karşımıza çıkıyor. Kirpiklerinize ve göz pınarlarınıza kullanacağınız değişik aksesuarlar, birbirinden canlı neon renklerdeki  grafik desenler ile  gözlerde eğlenceli bir görünüm kazanıyor. 

ÖNERİLER