× BRAND STORY MODA
Moda Haberleri Trend ve Stil Sokak Modası Radar Alışveriş DekorasyonTümü
HAYAT
Söyleşiler Spor Koçun Sağlık / Bakım Gezinti Mekanlar Sinema / Müzik Etkinlikler Kendin YapTümü
EXCLUSIVE MAGAZİN
Kırmızı Halı İlham Al Tarzı Ne ÜnlülerTümü
DEFİLEÜRÜN İNCELEMESİ
Moda / Trend ve Stil

2020 SAÇ MODELLERİ

2020’nin gelmesiyle beraber yeni sezonun saç modelleride belli oldu. Saçlarında değişim yapmak isteyenler yeni trendleri sizler için derledik.

by Gizem Şakar 03/02/2020
MODERN PERMALAR
80'lerin modası olan perma saç modelleri bu sezonun trendleri arasında yer alıyor. Düz saçlardan sıkılan ve saçlarında dalga isteyen bayanlar yeni teknolojilerden faydalanarak saçları zarar görmeyecek şekilde yoğun kıvırcık saçlara sahip olabilecekler.

BOB SAÇ KESİMİ
Son zamanlarda oldukça popüler olan bob saç kesimi saçlarına fazla vakit ayıramayan kişiler için oldukça ideal. Eğer kolay şekil alan bir saç modeli istiyorsanız bu saç modeli tam size göre.


ISLAK SAÇLAR 
Duştan ya da denizden yeni çıkmış görünümü veren ıslak saçlar yeni sezonun gözde trendleri arasında yer alıyor. Günlük hayatta rahatlıkla kullanabileceğiniz ve yapımı çok kolay olan bu saç modeli için ilk yapmanız gereken saçlarınızı yıkamak. Saçlarınızı yıkadıktan sonra bir havlu yardımı ile saçınızın fazla suyunu alın sonrasında saç spreyi, köpük ya da jöle kullanarak ıslak görünümü elde edin. Bu saç modelini ister geriye doğru tarayarak ister ortadan ayırarak kullanabilirsiniz.


KAHKÜLLER
70’lerin vazgeçilmez saç kesim modeli olan ve yıllardır modası geçmeyen kahküller bu sezonun da en top trendlerinden. Retro görünümü ve birçok farklı kesim stili ile karşımıza çıkan bu saç modelinde alın büyüklüğünüze ve yüz şeklinize dikkat etmelisiniz. 


PİXİE
2020’nin trendleri arasında yer alan ve son zamanlarda birçok Hollywood yıldızının tercih ettiği pixie kesim, görünüşünde büyük değişiklikler yapmak isteyenler için iddialı bir saç modeli.

YANDAN AYRILMIŞ SAÇLAR
 
Bu sezonun trendlerinden biri de yandan ayrılmış saçlar. Yandan ayrılmış saçların en büyük avantajı ise saçlarınızı hacimli göstermesi. Sizde saçlarınızın azlığından şikayetçiyseniz saçlarınızı yandan ayırarak 2020 saç trendleri ile havalı bir görünüm sağlayabilirsiniz.

ÖNERİLER