× BRAND STORY MODA
Moda Haberleri Trend ve Stil Sokak Modası Radar Alışveriş DekorasyonTümü
HAYAT
Söyleşiler Spor Koçun Sağlık / Bakım Gezinti Mekanlar Sinema / Müzik Etkinlikler Kendin YapTümü
EXCLUSIVE MAGAZİN
Kırmızı Halı İlham Al Tarzı Ne ÜnlülerTümü
DEFİLEÜRÜN İNCELEMESİ
Moda / Trend ve Stil

2021’DE ŞIKLIĞINIZI TAMAMLAYACAK AKSESUARLAR

İster abartılı, ister sade her haliyle kombinlerimizi tamamlayan, şıklığımıza şıklık katan takılar bu sezon ön planda olmaya devam ediyor.

by Buse Öner 29/01/2021
Altın Yüzükler 
Kaba formlu olarak değerlendirebileceğimiz altın yüzükler bu sezon oldukça trend. Özellikle altın rengi takıları kullanmayı sevenler için oldukça iyi bir haber. Ister tek bir yüzük ister birden fazla yüzüğü üst üste takarak iddialı bir görünüm yakalayabilirsiniz.

Uzun Kolyeler 
V yaka kazaklar veya dekolteli elbiselerle harika bir uyum yakalayan uzun kolyeler günün her saati tamamlayıcı parçanız olabilir. Ayrıca uzun kolyeleri de tıpkı altın yüzükler gibi birden fazla takılarak kullanabiliriz.

Kristal Taşlar 
Kristal taşlar sade şıklığı sevenlerin en çok tercih ettiği ürünler olmuştur. Genelde akşam için daha uygun bir seçim olsa da günlük stilimizi de tamamlamaya başlıyor.

Zümrüt Taşı 
Zümrüt taşlar, bu sezon oldukça popüler. Zümrüt taşları ister yüzükte ister kolyede ister küpede tercih ederek takılarınızda kaliteli etki yaratabilirsiniz. Özellikle siyah renkle tercih ederseniz daha şık kombinler tasarlayabilirsiniz.

İnciler 
Sade bir şıklığın en çok tercih edilen aksesuarı inciler bu sezonda tekrardan trend. Gece ve gündüz şıklığınıza şıklık katabilecek güzel bir alternatif.

Zincir Kolyeler 
Takı trendleri arasında en hızlı şekilde yükselen zincir kolyeler bu yılda en üstlerde yerini almaya devam ediyor. Spor görünümleri şıklaştırmak için kurtarıcı olan zincirler takı tercihleriniz arasında mutlaka olması gerekenlerden.

ÖNERİLER