× BRAND STORY MODA
Moda Haberleri Trend ve Stil Sokak Modası Radar Alışveriş DekorasyonTümü
HAYAT
Söyleşiler Spor Koçun Sağlık / Bakım Gezinti Mekanlar Sinema / Müzik Etkinlikler Kendin YapTümü
EXCLUSIVE MAGAZİN
Kırmızı Halı İlham Al Tarzı Ne ÜnlülerTümü
DEFİLEÜRÜN İNCELEMESİ
Moda / Trend ve Stil

ADIDAS YEEZY YENİ MODELİNİ TANITTI

Ünlü Rapçi Kanye West'in Adidas İşbirliği

by Çağla Kırdar 05/09/2019
Ünlü rapçi Kanye West, Nike ile kontratının bitmesinin hemen ardından Adidas ile masaya oturdu ve 2015'in şubat ayında ilk ayakkabısı olan "The Yeezy Boost 750 - Light Brown"u 9000 adetle sınırlı olacak şekilde yalnızca New York City'de satışa sundu. Ayakkabı 10 dakika içerisinde tükendi. Yine 2015'te farklı bir model olan "The Yeezy Boost 350 - Turtle Dove"u, bu sefer tüm dünyaya açık olacak şekilde, satışa sundu. 

Günümüzün en popüler sneaker'ları arasında olan "The Yeezy Boost 350" ve "The Yeezy Boost 350 v2" serisi çıktığı gibi tükeniyor. En son 2019'un haziran ayında satışa sunulmuş olan "The Yeezy Boost 350 v2 Black" reflective ve non-reflective modelleri dünyanın her noktasında dakikalar içerisinde hem mağazalarda hem de Adidas'ın internet sitesinde tükendi. Satışa sunuldukları fiyatlar 220 dolar olmasına rağmen retail'de bu fiyatlar non-reflective için 700 doları, reflective içinse 1200 doları buldu!

19 Eylül'de satışa sunulması beklenen "The Yeezy Boost 350 v2 Cloud White Reflective"i kaçırmayın. Eğer siz de son dönemin en gözde sneaker'larından olan Yeezy'ye sahip olmak isterseniz GOAT, Stockx, CapeIst gibi sitelere göz atabilirsiniz. 

ÖNERİLER