× BRAND STORY MODA
Moda Haberleri Trend ve Stil Sokak Modası Radar Alışveriş DekorasyonTümü
HAYAT
Söyleşiler Spor Koçun Sağlık / Bakım Gezinti Mekanlar Sinema / Müzik Etkinlikler Kendin YapTümü
EXCLUSIVE MAGAZİN
Kırmızı Halı İlham Al Tarzı Ne ÜnlülerTümü
DEFİLEÜRÜN İNCELEMESİ
Moda / Trend ve Stil

BEYONCE, IVY PARK X ADİDAS

Beyoncé, Ivy Park X adidas işbirliği ilk koleksiyonun 18 Ocak’ta satışa çıkacağını duyurdu.

by Yelda Öner 09/12/2019
Geçtiğimiz Nisan ayında  'spor aracılığı ile hayatları değiştirme gücümüz var' sloganıyla duyrulan Beyoncé, Ivy Park X Adidas işbiriliğinin Ivy Park ayağı olan ilk koleksiyonu 18 Ocak'ta satışa çıkartılıyor. Koleksiyon 20 parça kıyafet,  3 ayakkabıdan oluşuyor.

            

Ivy Park’tan daha lüks segmentte konumlandırılan Adidas X Beyoncé işbirliğinin tarihi ise 2020 İlkbahar aylarına ertelendiği duyuruldu. Kendi koleksiyonu için çok titiz davranan Beyoncé bütün çalışmalara bizzat kendisi seçmek istediği için çıkış tarihinin ertelendiği bildirildi.

Beyoncé "Adidas, yaratıcılık sınırlarını zorlama konusunda şu ana kadar büyük biBeyoncér başarı elde etti. Yaratıcılığı, büyümeyi ve sosyal sorumluluğu iş dünyasında ön plana çıkaran bir felsefeyi paylaşıyoruz. Öncü bir liderle Ivy Park'ı yeniden güncellemeyi ve küresel ölçekte genişletmeyi dört gözle bekliyorum." sözleriyle işbirliğini duyurmuştu. 

Her iki koleksiyonun kreatif imzasını atan Beyoncé, hem markası, hem de kendi adına hedeflerine ulaşacak gibi görünüyor.

ÖNERİLER