× BRAND STORY MODA
Moda Haberleri Trend ve Stil Sokak Modası Radar Alışveriş DekorasyonTümü
HAYAT
Söyleşiler Spor Koçun Sağlık / Bakım Gezinti Mekanlar Sinema / Müzik Etkinlikler Kendin YapTümü
EXCLUSIVE MAGAZİN
Kırmızı Halı İlham Al Tarzı Ne ÜnlülerTümü
DEFİLEÜRÜN İNCELEMESİ
Moda / Trend ve Stil

BOSS X RUSSELL ATHLETIC

Sweatshirtlerin mucidi Russell Athletic , konfor ve şıklığı Boss ile birleştirdi.

by Buse Öner 29/03/2021
Eşofmanlara olan düşkünlüğümüz evde kaldığımız bu dönemlerde vazgeçilmez bir hal aldı. Bu nedenle rahatlık ve şıklığı aynı anda tek bir parçada bulmak bizi mutlu ediyor. Boss ise Russell Athletic bir araya gelerek klasik spor giyimin aynı zamanda şıklıkta olabileceğini kanıtladı. Boss x Russell Athletic, hem erkekler hem de kadınlar için 30 parçalık bir koleksiyon tasarladı. Aynı zamanda, unisex ürünlerin de yer aldığı iş birliğinde Stedman sweater kişiselleştirilebilen monogram detayları ile kıyafetlerinizi çok daha özel hale getiriyor. 

Hugo Boss Marka Yöneticisi Ingo Wilts, “Russell Athletic, sweatshirtleri yaklaşık olarak 100 sene önce keşfetti ve bu nedenle spor giyimde bu kadar deneyimli ve mirası büyük bir marka ile çalışmak harika bir şeydi” diyor. Bu koleksiyonun spor giyime modern dokunuşlar kattığını vurguladı. 1926’da kurulan sweatshirtlerin mucidi olarak görülen Russell Athletic, spor giyim dünyasındaki en önemli markalarından biri. Amerikan giyim ikonlarını Boss dokunuşu ile güncel bir şekilde yorumlayan Russell Athletic, yeni kumaşlar ve teknikler kullandı. Boss’un klasik takımlarında Russell Athletic dokunuşuyla sportif bir görünüm ortaya çıkıyor. 

İlk olarak Aralık ayında konuşulmaya başlanılan Boss x Russell Athletic iş birliği, 24 Mart’ta New York’taki Gotham Hall’da Bella Hadid, Ashley Graham ve Lucky Blue Smith gibi ünlü modellerin yer aldığı bir defilesi ile canlı yayın üzerinden sunuldu.
ÖNERİLER