× BRAND STORY MODA
Moda Haberleri Trend ve Stil Sokak Modası Radar Alışveriş DekorasyonTümü
HAYAT
Söyleşiler Spor Koçun Sağlık / Bakım Gezinti Mekanlar Sinema / Müzik Etkinlikler Kendin YapTümü
EXCLUSIVE MAGAZİN
Kırmızı Halı İlham Al Tarzı Ne ÜnlülerTümü
DEFİLEÜRÜN İNCELEMESİ
Moda / Trend ve Stil

CHANEL – MADEMOISELLE PRIVE TOKYO

Chanel Mademoiselle Prive sergisinin beşinci bölümünü Londra, Seul, Hong Kong ve Şangay’dan sonra şimdide Tokyo’da sergilemeye başladı.

by Simge Müge Tevetoğlu 23/10/2019
           2015 Londra, 2017  Seul ve 2018 Şangay’dan sonra 2019 Tokyoda gerçekleşen Chanel Mademoiselle Prive sergisi Shinagawa B&C Hall Tennoz’da 19 Ekim – 01 Aralık tarihleri arası her gün 11:00 ve 20:00 saatleri arası ücretsiz gezilebilecek. Moda Evinin yaratıcı dünyasının içinde olma imkanı sunan sergide misafirler Haute Couture, Beauty ve High Jewellery çizgilerini yakından görme imkanı bulacaklar.

          Chanel’in öne çıkan kreasyonları ile 1921 yılında ortaya çıkan ikonik parfümü N°5 ve Gabrielle Chanel’in 1932’de tasarladığı koleksiyon ön plana çıkıyor.

          Ayrıca 19 Ekim - 03 Kasım,04 Kasım - 17 Kasım ve 18 Kasım - 01 Aralık tarihlerinde açılacak atölyeler ile faaliyetlerde bulunma fırsatı tanınıyor.Kokteyl’den sonra konuklar neon canlı pembe tonlarında dekore edilmiş Depo S’de ağırlandı.

          Gece’de A-listers,Japon pop yıldızı Rina Sawayama ve DJ Koreli model Soo Joo Park ve Mike Larson performanslarıyla ve son olarak Chanel’in sadık marka elçisi Pharrell Williams’da şarkılarıyla misafirlere eğlenceli anlar yaşattılar.

ÖNERİLER