× BRAND STORY MODA
Moda Haberleri Trend ve Stil Sokak Modası Radar Alışveriş DekorasyonTümü
HAYAT
Söyleşiler Spor Koçun Sağlık / Bakım Gezinti Mekanlar Sinema / Müzik Etkinlikler Kendin YapTümü
EXCLUSIVE MAGAZİN
Kırmızı Halı İlham Al Tarzı Ne ÜnlülerTümü
DEFİLEÜRÜN İNCELEMESİ
Moda / Trend ve Stil

DOLCE & GABBANA’DAN YENİ KAPSÜL KOLEKSİYON: “BEAUTIFUL LIFE”

Dolce & Gabbana, Akdeniz'den aldığı ilhamla tasarladığı yeni kapsül koleksiyonu “Beautiful Life” ile markaya birbirinden zarif tasarımlar katıyor.

by Buse Öner 25/03/2021
Gül, şakayık ve ortanca buketlerinin uyumuyla krem, bordo, yeşil tonlarındaki pamuk, saten ve ipek dokularla hazırlanan Beautiful Life Kadın Koleksiyonu pilise ve dantel detaylarla zenginleşiyor. Desenler ve renkler elbiselerde, eteklerde, sweatshirtlerde, kaftan ve pijamalarda baharı içimizde hissetmemizi sağlıyor.

Erkek Koleksiyonu’nda ise çiçeklerden ilham alan suluboya deseni ve çağdaş stille hazırlanan el yazısı Dolce & Gabbana baskılı desen öne çıkıyor. Rahat ve sportif bir görünüm sunan koleksiyonda sıcak toprak tonları çokça göze çarpıyor. Koleksiyondaki pamuk ve keten sweatshirtler, gömlekler, tişörtler, cepli pantolonlar ve şortlar; spor ayakkabı, terlik ve şapkalar ile tamamlanıyor.

Çocukları da unutmayan marka, yetişkinlerle aynı renk paleti, aynı baskı ve formlarla hazırlanan Mini Me tasarımları ile tüm aile üyelerine şıklığı yaşatıyor.

Dolce & Gabbana Beautiful Life Kapsül Koleksiyonu'na Dolce & Gabbana Zorlu Center, Dolce & Gabbana İstinyePark, Beymen’ler ve   www.beymen.com   adreslerinden ulaşabilirsiniz.
ÖNERİLER