× BRAND STORY MODA
Moda Haberleri Trend ve Stil Sokak Modası Radar Alışveriş DekorasyonTümü
HAYAT
Söyleşiler Spor Koçun Sağlık / Bakım Gezinti Mekanlar Sinema / Müzik Etkinlikler Kendin YapTümü
EXCLUSIVE MAGAZİN
Kırmızı Halı İlham Al Tarzı Ne ÜnlülerTümü
DEFİLEÜRÜN İNCELEMESİ
Moda / Trend ve Stil

GARDIROP DETOKSU

Her sabah gardırobunuzun karşısına geçip acaba bugün ne giysem? diyenlerdenseniz yeni sezona girmişken bahar temizliğine gardırobunuzu da dahil edebilirsiniz.

by Gizem Şakar 22/03/2020
Bütün kıyafet ve aksesuarlarınızın tümünü rahatça görebileceğiniz şekilde gardırobunuzdan çıkarın. Pantolon, kazak, t-shirt, ayakkabı gibi kategorilere ayırın. Böylelikle gardıropta kullanmayı unuttuğunuz kıyafetlerinizi görmüş olacaksınız. Kullanmadığınız ürünleri bir poşete doldurup geri dönüşüme ya da bir ihtiyaç sahibine ayırın. Dolabınızdaki kıyafetlerinizden birini senede bir kere bile kullandığınızda sizi mutlu ediyorsa mutlaka o kıyafetleri ayırın. Fakat düğmeleri eksik ya da fermuarları bozuksa mutlaka tamir ettirip kullanmaya devam edin.

Bu zamana kadar hiç kullanmadığınız daha üzerinde etiketleri bulunan kıyafetlerinizi muhtemelen daha giymeyeceksiniz. Bu kıyafetlerinizi satın ya da ihtiyacı olan kimselere bağışlayın ve gardırobunuzda bulunan fazlalıklardan kurtulun. Kategoriye ayırdığınız kıyafetlerinizi düzenli bir şekilde renklerine göre askılara asın ve gardırobunuza yerleştirin. Aksesuarlarınızı kolye, yüzük, küpe ve bileklik olarak ayırın ve düzenleyin. 

Kıyafetlerinizi kombinlerken ve eskileri ayırırken yeni sezon içinde nelere ihtiyacınız olduğunu tespit etmiş olacak ve ona göre alışveriş yapacaksınız.


ÖNERİLER