× BRAND STORY MODA
Moda Haberleri Trend ve Stil Sokak Modası Radar Alışveriş DekorasyonTümü
HAYAT
Söyleşiler Spor Koçun Sağlık / Bakım Gezinti Mekanlar Sinema / Müzik Etkinlikler Kendin YapTümü
EXCLUSIVE MAGAZİN
Kırmızı Halı İlham Al Tarzı Ne ÜnlülerTümü
DEFİLEÜRÜN İNCELEMESİ
Moda / Trend ve Stil

Geçmişe Yolculuk…

by ModaHayat 04/10/2193

Geçmişe yolculuk-70’ler!

Yaz sezonunun trendleri bitmek bilmiyor. Podyumlardan sokak trendlerine, bu yaz en sık göreceğimiz ve markajımıza almamız gereken trendlerden bir tanesi bizi zamanda yolculuğa çıkaran 70’ler…


70’lerin bohem dokusunun modada tekrardan canlanması, yeni akım trendlerle kaynaşıp ortaya kusursuz bir trend çıkarıyor. Bu trendin öne çıkan detaylarından baharat ve pastel tonlar, krem ve beyaz; dantel veya uçuşan kumaşlardan elbise, bluz ve etekler bu sezon gardırobunuzda yer almasi gereken olmazsa olmazlar. 


Yükselen bel hattı, kadın fiziğini kusursuzlaştırırken, ispanyol paça ile silueti daha uzun ve ince göstermeyi mümkün kılıyor.


Püskül detaylı, desenli ya da sade kimonolar, bileklere uzanan uzun efil efil elbiseler, açılan omuz detayi ve şile bezinden bluzlar bu trendin tamamlayici parçaları. 


Bu trendin bir diğer can alıcı noktası ise kuşkusuz etnik ve iri desenler. Yazın ahengine uygun desenler, pastel tonlarla birleşip, bohem takılarla harmanlanınca ortaya muazzam bir gorüntü çıkıyor. 


Aksesuarlar ile stilinde 70’lerden izler taşımak isteyen kadınlar için ise püsküller, iri şapkalar, John Lennon gözlükler, saçlarda kullanilan taki ve bantlar, neredeyse dirseklere kadar uzanan bilezik ve künyeler, bohem sandaletler bu trendi kendi stilinize adapte etmenize yardımcı oluyor. 

Powered by Froala Editor

ÖNERİLER