× BRAND STORY MODA
Moda Haberleri Trend ve Stil Sokak Modası Radar Alışveriş DekorasyonTümü
HAYAT
Söyleşiler Spor Koçun Sağlık / Bakım Gezinti Mekanlar Sinema / Müzik Etkinlikler Kendin YapTümü
EXCLUSIVE MAGAZİN
Kırmızı Halı İlham Al Tarzı Ne ÜnlülerTümü
DEFİLEÜRÜN İNCELEMESİ
Moda / Trend ve Stil

İLKBAHAR / YAZ 2021 KADIN GİYİM BASKI TRENDLERİ

Dünyayı etkisi altına alan Covid-19 etkisi ile pandemi sürecinde neredeyse tüm koleksiyonlar online olarak gerçekleşti. Tasarımcılar 2021 İlkbahar/Yaz kreasyonlarını sergilediler ve 2021 trendleri belli oldu.

by Filiz Bigeç 13/11/2020
Moda endüstrisi, yaşadığımız izole hayatın etkileri sebebiyle tüketicilerin çok daha rahat ve yaratıcı ürünlere yöneleceği görüşünü paylaşıyor. Baskı ve desenler 2021 İlkbahar/Yaz sezonunun gözbebeği olup, en trend özellikte olanları inceleyeceğiz. 
 
Çiçek Desenleri Baskısı 
Modern arka planlara uygulanan ve kontrast oluşturan çiçek desenleri, tropik yapraklardan egzotik çiçeklere daha çok büyük boyda kendisini gösteriyor. İllüstrasyon baskılar yoğunlukta olduğu gibi, stillerde vintage etkisi bulunuyor. 

Kamuflaj Baskı 
Daha feminen ve daha yumuşak efektlerle yeniden şekillenen kamuflaj baskı, sanatsal etkileriyle fütüristik bir stil sergiliyor. Fırça darbeli tuval efektler ile stilize edilen kamuflaj baskılarda retro görünümler görmek mümkün. 

Monokrom
Her dönem kullanılan monokrom, renk gruplarında siyah ve beyazın ötesinde, geleneksel desenlerle yeniden inşa ediliyor. Sembol ve logoların yoğun kullanıldığı baskılar, geometrik efektlerle yenileniyor.
ÖNERİLER