× BRAND STORY MODA
Moda Haberleri Trend ve Stil Sokak Modası Radar Alışveriş DekorasyonTümü
HAYAT
Söyleşiler Spor Koçun Sağlık / Bakım Gezinti Mekanlar Sinema / Müzik Etkinlikler Kendin YapTümü
EXCLUSIVE MAGAZİN
Kırmızı Halı İlham Al Tarzı Ne ÜnlülerTümü
DEFİLEÜRÜN İNCELEMESİ
Moda / Trend ve Stil

JORDAN MARKASI X MA-2 İLE GELECEĞİN PRİMAL KADIN KOLEKSİYONU

Jordan Markası, MA-2 ile Geleceğin Primal Kadın Koleksiyonunu Tanıttı

by Nil Karabağ 12/02/2021

Nike ve Jordan Brand , son yıllarda, ağırlıklı olarak spor ayakkabı endüstrisinde seslerinin duyulmasını sağlamaya odaklanarak kadınları destekliyor. Jordan Brand'in "kendine güvenen çok yönlülük" ahlakı, ürünlerinin her yönünü yansıtıyor. 
Kadınlar için özel olarak hazırlanan Future Primal koleksiyonuna daha yakından bakalım. Toplamda, her biri kumaşta yenilikçi kesimler ve oranlar kullanan altı parça piyasaya sürülecek. Düşüşten öne çıkan özellikler arasında Utility Pant, Flight Suit, Bodysuit ve Lightweight Jacket bulunuyor. Bu parçaların her biri, tamamen işlevsel ayrıntıları Jordan Brand'in uzun geçmişiyle birleştirecek şekilde tasarlandı.Koleksiyon boyunca kullanılan yumuşak pembe tonlar çok iyi dengelenmiştir ve tüm damlaya minimum çabayla tonal bir görünüm ve his verir. Future Primal koleksiyonunun yanı sıra Jordan MA-2; çift ​​cinsiyetli bir spor ayakkabı. Bu siluetin tanıdık geldiğini düşünülebilir. Jordan Max 200'den çok sayıda özellik alındı ​​ve her gün giyilebilir olacak şekilde ayarlandı. Çok yönlü yaklaşımı sürdüren Jordan MA-2, kolay giriş için tasarlanmış genişletilmiş bir topuğa ve dile sahiptir, bu da onları evin içinde veya sokaklarda mükemmel hale getirir.

Ürünlerin satışı için iki yayın tarihi var. Future Primal koleksiyonu 14 Şubat'ta piyasaya sürülecek, Jordan Brand MA-2 ise 21 Şubat'ta satışa sunulacak.
ÖNERİLER