× BRAND STORY MODA
Moda Haberleri Trend ve Stil Sokak Modası Radar Alışveriş DekorasyonTümü
HAYAT
Söyleşiler Spor Koçun Sağlık / Bakım Gezinti Mekanlar Sinema / Müzik Etkinlikler Kendin YapTümü
EXCLUSIVE MAGAZİN
Kırmızı Halı İlham Al Tarzı Ne ÜnlülerTümü
DEFİLEÜRÜN İNCELEMESİ
Moda / Trend ve Stil

KALIN KAŞ FORA!

Artık kalın ve belirgin kaşlar moda. Çünkü bakışları ortaya çıkarmanın bir yolu da kaşlardan geçiyor. Gür, düzgün kaşların altında gözler çok daha mükemmel, çok daha göz alıcı duruyor. Sanıyorum modayı yönlendiren kişiler ar

by ModaHayat 11/10/2015

İp gibi alınmış kaşlardan hiçbir zaman hoşlanmadım. Hiç doğal durmuyor çünkü. Bugüne kadar kimi gördüysem kaşlarını ya kalınlaştırmaya çalışıyor ya da gürleştirmeye. Hiç “Aaayy ben ince kaş severim yaaa.” diyen yok. Ama nedense bir ara herkesin kaşları incecikti. Demek ki o, o zamanın modasıymış deyip geçiyorum. Şimdi pek öyle kaş yok neyse ki.

Öncelikle siz de kalın, belirgin kaşlara sahip olmak istiyor olabilirsiniz. Ama kaşınız çok ince olabilir bir kuaför hatası yüzünden. Bu durumda yapmanız gereken şey: En az 3 ay o kaşlara dokunmamak ve bu 3 ay zarfında kaşları kafasına göre inceltmeyen bir kuaför araştırması yapmak. Zaten şu kaş inceltmeyi kim çıkardı bilmiyorum. Alttaki dağınık tüyler toparlansa ortaya lokum bir görüntü çıkacak.

Peki kaşlarımız inceyse ne yapmalıyız?

Öncelikle sarımsak yağı sarımsağın kendisinin sıklaştırdığı söyleniyor tabiî ki denemek lazm bunun yanında kaş ve kirpik serumları var bunlarda kullanılabilir.

En kolay yöntem ise Kurşun Kalem yöntemidir hiç belli olmuyor ve gayet doğal bir görünüme kavuşuyor kaşlarınız bunu ben dahil çogu bayanın uyguladığını düşünüyorum.Kaş kalemleride uygulanabilir ama pekte doğal durduğunu düşünmüyorum.

Son olarakta kaş kitleleri satılıyor far gibi görünümü var genelde iki renk olur önce kaş sınırlarını çizip sonra içini doldurabilirsiniz bu yöntemlede gayet doğal ve kalın kaşlara kavuşabilirsiniz.


Powered by Froala Editor

ÖNERİLER