× BRAND STORY MODA
Moda Haberleri Trend ve Stil Sokak Modası Radar Alışveriş DekorasyonTümü
HAYAT
Söyleşiler Spor Koçun Sağlık / Bakım Gezinti Mekanlar Sinema / Müzik Etkinlikler Kendin YapTümü
EXCLUSIVE MAGAZİN
Kırmızı Halı İlham Al Tarzı Ne ÜnlülerTümü
DEFİLEÜRÜN İNCELEMESİ
Moda / Trend ve Stil

KIŞ MEVSİMİNİN TREND PARÇALARI

Soğuk havalarda hem rahatlığı hem şıklığı aynı zamanda sıcak kalmayı istiyoruz. Kış mevsiminde edinmemiz gereken trend parçalar ve onlara yapacağınız küçük dokunuşlar ile stil görünmemiz mümkün.

by Filiz Bigeç 16/12/2020
Kabanlar 
Kabanlar kış aylarının olmazsa olmazı fakat yanlış seçimler uyumsuz ve hatalı görünümler oluşturabiliyor. Giydiğiniz kabanlar yapacağınız kombine uyumlu olmalı ve kombini kapatmamalı. Yılın trend parçalarından olan, pelerin veya yapay kürk/peluş olanları tercih edebilirsiniz. 

Oversize Kazak ve Hırkalar
Oversize kazak ve hırkalar yine kış mevsiminin kurtarıcı parçalarından. Sıcak tutması ve rahatlığı ile gönlümüzü çelen kalın dokulu hırka ve kazaklara kemer ve fular kullanarak stilinize imza atabilirsiniz.

Balıkçı Yaka Kazaklar 
Zamansız ve trend olan balıkçı kazaklar, neredeyse her kombinle uyumlu olma özelliği ile hem kullanışlı hem şık bir görünüm yaratıyor. Renk seçenekleri ile kış mevsiminde sokak ve ofis stiline uygun stiller oluşturabilirsiniz. 

Vintage Jean Pantolon 
Sokak stilinin vazgeçilmez parçalarından, yaz/kış fark etmeden severek giydiğimiz Jeanlar, vintage etkisiyle kendilerini yeniliyor. Gündüz ve geceye de uyarlanabilen vintage jeanler ile spor ve şık stili aynı anda deneyimlemek mümkün. 

Büyük Boy Blazer 
Hem ceket hem kaban görünümü veren blazer ceketleri, ofis stilinin dışında sokak stilinde, gündüz ve gece oldukça sık olarak görmekteyiz. Doğu renk ve vücut şeklinize uygun blazer ile hem şık hem stil görünebilirsiniz. 

Deri Pantolon 
Sıklıkla görmeye başladığımız trend parçalardan deri pantolonlar, farklı renk seçenekleri ile her tarza ve her yaşa hitap eder hale geldi. Asil ve güçlü bir imaj veren deri pantolonlar, feminen veya maskülen görünüm elde etmek için ideal ürünlerden biri. 

Kapşonlu Sweat Shirt 
Sweat shirtleri çok severek giyiyoruz. Sokak stilinde hemen hemen her kombine uyumlu olması ve aynı zamanda rahatlığı açısından önemli parçalardan olan sweatler yılın trend parçalarından biri olma özelliğini koruyor.

Trend parçaların yanında, kış stilinin vazgeçilmez ve tamamlayıcı parçaları olan bere, eldiven, şapka, çizme ve takılar da mutlaka kombininize eklemeniz gereken ürünlerden.
ÖNERİLER