× BRAND STORY MODA
Moda Haberleri Trend ve Stil Sokak Modası Radar Alışveriş DekorasyonTümü
HAYAT
Söyleşiler Spor Koçun Sağlık / Bakım Gezinti Mekanlar Sinema / Müzik Etkinlikler Kendin YapTümü
EXCLUSIVE MAGAZİN
Kırmızı Halı İlham Al Tarzı Ne ÜnlülerTümü
DEFİLEÜRÜN İNCELEMESİ
Moda / Trend ve Stil

LANCÔME, YENİ AMİRAL GEMİSİ MAĞAZALARI

Güzellik markasının, Çin'de ve diğeri Paris'te iki bayrak gemisi açmayı planlıyor.

by Fatma Savul 11/12/2019
L'Oréal’in Lancôme markası, bu hafta Paris’te ilk büyük vitrini açtıktan sonra Çin’deki bir amiral mağazasını açmayı planlıyor.
Lüks mal üreticileri ve güzellik firmaları çevrimiçi olarak satışları gittikçe daha fazla değiştiriyor, ancak birçoğu da mağazalarını artırıyor ve alışveriş merkezlerinden ve diğer merkezlerden uzaklaşan müşterileri cezbetmek için onları günlük geziye değer yerlere dönüştürmeye çalışıyor. Fransız kozmetik grubu L'Oréal'in en büyük markalarından biri olan Lancôme, krem ​​ve makyaj ürünlerini satıyor ancak Çin'deki 50 mağaza dahil olmak üzere havaalanı perakendecileri, büyük mağazalar ve diğer ağlar.

Önemli bir turist mıknatısı olan Paris 'Champs Élysée caddesinde 300 metrekarelik bir amiral gemisi mağazası açıyor. Lancôme CEO'su Francoise Lehmann, interaktif duvarlarda video hileleri içeren konseptin, diğer moda ya da spor markalarının benzer hareketlerini yansıttığını söyledi. 

2020'de Pekin için ikinci bir amiral gemisi mağazası planlandı. Lehmann, finansal bilgiler vermeyi reddetti.

Louis Vuitton'un sahibi LVMH gibi gruplar da cazip perakende girişimler için para harcıyor - Fransız grubu, New York’taki Barneys gibi bazı tarihi meslektaşları gibi, eskiden beri Seine nehrinin kıyısındaki büyük bir mağazayı yeniden başlatmak üzere.

Pricier lüks kozmetikleri, son zamanlarda çeyrekte L'Oréal ve ABD rakibi Estée Lauder gibi güzellik firmaları için Çinli tüketicilerden gelen talebin artması ve makyaj markalarının rekabete rağmen tatlı bir yer olduğunu kanıtladı.

ÖNERİLER