× BRAND STORY MODA
Moda Haberleri Trend ve Stil Sokak Modası Radar Alışveriş DekorasyonTümü
HAYAT
Söyleşiler Spor Koçun Sağlık / Bakım Gezinti Mekanlar Sinema / Müzik Etkinlikler Kendin YapTümü
EXCLUSIVE MAGAZİN
Kırmızı Halı İlham Al Tarzı Ne ÜnlülerTümü
DEFİLEÜRÜN İNCELEMESİ
Moda / Trend ve Stil

MARKA İNCELEMESİ: LOL

Bu yazı disinde hayatımızda yer edinmeye başlayan; kimimizin adını duymadığı, kimimizinse bayılarak alışveriş yaptığı ve takip ettiği markalardan söz edeceğiz. İlk markamız LOL

by ModaHayat 22/08/2019

Marka bu sıralar #iamlolgirl hashtagiyle karşımıza çıkıyor. Aslışah Alkoçlar, Yasemin Özilhan gibi stiliyle adından söz ettiren isimlerin kombinlerinde gördüğümüz markanın ürünlerine tek tek bayılıyorum. Parçaların hepsi günlük hayatta rahatlıkla yer verebileceğiniz, biraz da iddialı diyebileceğimiz ürünler. Markanın yaratıcıları Beliz Mercan, Zeynep Aslan ve Merve Aslan. 

Markanın yaratıcılarından biri olan Beliz Mercan’ı da bir süredir instagram’dan takip etmekte ve kendisine ve stiline de bayılmaktayım. Asla abartıya kaçmayan, çok yerinde bir aurası var. Marka Bebek Yokuşu’nda yer alıyor ama online alışveriş seçeneği de var. Hem kendi sitesinde hem Beymen ve Lidyana’da ürünleri yer alıyor. Markayı biraz araştırdığımda 2005 yılında kurulduğunu öğrendim. Gelin biraz da LOL ürünlerini inceleyelim.

 

LOL’ün bu jeanini görmeyenimiz kalmamıştır herhalde. Aslışah da bu jeani çok güzel taşıyan isimlerden biri.

 

Bu ceket de hemen dolabımda yer edindirmeyi düşündüğüm bir ürün oldu. Püskülü senelerdir neredeyse her şeye çok yakıştırıyorum, giymeyi ve kombinlemeyi de aşırı seviyorum. Özellikle ceketlere bir zaafım var; jean deri süet her birinde püskülü ayrı ayrı çok beğeniyorum. Bu cekete de püskül çok yakışmış.

 

Bu sweatshirt’e de BA-YIL-DIM.

Çok cool ve giyen insanın stiline hayran bıraktıracak cinsten. Üstüne çok konuşmaya gerek olduğunu düşünmüyorum, zaten ürünün kendisi her şeyi anlatıyor.

 


Lol’de beğenmediğim değil bayılmadığım bir ürün bulmam neredeyse imkansız. Günlük hayatımızda çok rahatlıkla kombinleyip giyebileceğimiz her an üstümüzde görmek istediğimiz ürünleriyle önümüzdeki zamanlarda Lol’ü çok daha sık hayatımızda göreceğimize eminim.


Markayı günlük hayatında sıkça kullanan ,stiliyle her giydiği büyük ses çıkaran isim ; Yasemin Özilhan 


Geçtiğimiz günlerde Bensu Soral'ın da Lol parçasını giydiği bir fotoğraf gördük.

Yolu Bebek Yokuşu'na düşen tüm moda tutkunlarına Lol'ü tavsiye edip herkese mutlu günler diliyoruz :)

ÖNERİLER