× BRAND STORY MODA
Moda Haberleri Trend ve Stil Sokak Modası Radar Alışveriş DekorasyonTümü
HAYAT
Söyleşiler Spor Koçun Sağlık / Bakım Gezinti Mekanlar Sinema / Müzik Etkinlikler Kendin YapTümü
EXCLUSIVE MAGAZİN
Kırmızı Halı İlham Al Tarzı Ne ÜnlülerTümü
DEFİLEÜRÜN İNCELEMESİ
Moda / Trend ve Stil

MODASI GEÇMEYEN MODA: DENİM

90’lı yılların vazgeçilmezi ve popülaritesi yüksek olan denim modası, rahatlığı ve şıklığı ile 2020 yılı trendlerine bomba gibi düşüyor.

by Filiz Bigeç 04/08/2020
Hem iddialı hem iddiasız, zamansız ve artık her yerde severek kullandığımız asla demode olmayacak olan denim kumaşı, işlemeli, taşlanmış, yırtık ve renkli olmak üzere birçok farklı çeşidiyle her tarza uygun hale gelebiliyor. 

Skinny jeanlerin yerine daha bol kesime sahip mom jeanslar revaçta olduğu gibi, günük sokak stiline özgü denim tulumlar ve oversize salopetlerde tercih edilen parçalar arasında yer alıyor. Denim pantolon kombini yaparken, üzerine basic t-shirtlerle gündüze, şifon bluz veya braletlerle geceye uyarlayarak stilinizi tamamlayabilirsiniz. 

Mini ve midi boy etekler kadar, yine 2020 trendi bermuda şortlarda denim etkilerini oldukça sık görmekteyiz. Jean ceketler kullanımı kolay olmakla birlikte, pantolon, etek ve şortlarla hem yaz hem sonbahar için ideal kombinlerden. Denim on denim, yani denim üstüne denim giyme trendi bu yıl birçok ünlü markanın podyumlarında yer aldı. Şort, etek, ceket, yelek gibi baştan aşağı denim şıklığı ise yaz akşamları için muhteşem bir seçenek.
ÖNERİLER